Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozgrzesz mnie
#16
Błażeju, w poprzedniej wersji miałem "niczym łzy gipsowych dziewic" i zastąpiłem to nawiasem, bo i brzmiało to dziwnie i nie chciałem przygnieść tekstu zbyt wielką liczbą przecinków. Ale wydaje mi się, że Twoja propozycja wcale nie jest taka zła i chyba z niej skorzystam. Dzięki.

Toyka, to są warkocze okoliczności, więc przecinek chyba nie jest potrzebny. Smile

Bardzo Wam dziękuję za komentarze. Cieszę się, że udało mi się stworzyć klimat, który się Wam udzielił, bo też o ciężarze, który przygniata pisałem i fajnie, że udało mi się to oddać w moim tekściku.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam.
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#17
Nie jest to takie oczywiste, Polli. Dlatego zapytałam o przecinek.
Odpowiedz
#18
(14-03-2018, 10:08)Toya napisał(a): Nie jest to takie oczywiste, Polli. Dlatego zapytałam o przecinek.

Ić  już i się  nie  czepiaj :Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#19
Nie pójdę. Dobrze mi tu. I tak se czytam... raz z przecinkiem, raz bez... ;P
Odpowiedz
#20
Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#21
Toyka, poezja nie jest oczywista. Big Grin
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#22
Nieee? Big Grin
Odpowiedz
#23
Ty, a może jest? Cholera... Big Grin Big Grin
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#24
Chodz iza mną Twój wiersz. Jak konornik.
To tekst z jednym z największych potencjałem humanizmu.
Ludzie szukają miłości zastępczej, jej substytutów przez co nie kochają tak jak by mogli.
Szacun.

Zgłaszam do tekstu marca.
Odpowiedz
#25
(16-03-2018, 21:34)Grain napisał(a): Zgłaszam do tekstu marca.

Pssst... Możesz zgłaszać bezpośrednio tu: http://www.via-appia.pl/forum/showthread...#pid150222
Żeby nie umknęło Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#26
Grain, i narobiłeś mi bardachy, wycofaj tę kandydaturę, bo głupio się czuję wśród tak znakomitych poetów.
Szanuję Cię, ale o poezji to Ty zielonego pojęcia nie masz. Jak można wyróżnić durny tekst o masturbacji?
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#27
(18-03-2018, 01:23)Polliter napisał(a): Grain, i narobiłeś mi bardachy, wycofaj tę kandydaturę, bo głupio się czuję wśród tak znakomitych poetów.
Szanuję Cię, ale o poezji to Ty zielonego pojęcia nie masz. Jak można wyróżnić durny tekst o masturbacji?

A nie zauważyłeś oceny? Big Grin
Sama bym Cie nominowała, ale Grain mnie ubiegł.
I to nie jest tekst o masturbacji Tongue
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#28
Ło Boże, jakby ocena miała jakieś znaczenie... Ja sam wysoko oceniam badziewne teksty, bo mi się podobają i nic nikomu do tego, ale to wcale nie znaczy, że są dobre. Smile

Ten tekst może być dla kogoś nawet o zmywaniu naczyń, nic mi do tego. Każdy może sobie go interpretować jak chce, autor ma zawsze najmniej do gadania. Autor jest od napisania tekstu, a odbiorca jest od odbioru (jak sama nazwa wskazuje) i ten, co napisał tekst może się w dupę pocałować. Jak opublikował tekst to odbiorca może sobie go zinterpretować jak chce.

Ale, rany boskie, bez przesady... To tylko tekst, a Wy potraktowaliście go jak jakiś wiersz. To tylko liryka okołopoetycka.
Zaczynam podejrzewać, że na każdym portalu znajdą się ludzie, którzy wszystko, co ma strofy, przerzutnie i troszkę metafor uznają za poezję.

A idźcie Wy... Pfuj... Pfuj...
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#29
W piątym wersie nie ma przypadkiem literówki?
Odpowiedz
#30
Hmm... Nie widzę.
"Nanizanych", chyba tak się to zapisuje...
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości