Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prawidło
#1
rozpylasz swoją aurę przed parą cudzych kaloszy
życie nie jest nauczycielką do brania na biurku
fantazją z dobrym finałem w przedbiegach
od matczynej siary do wilka w kościach

w nadmiarze czasu z kapryśnej estetyki włosa
dożywocia z podmianą naskórka na starszy
nie chciałbyś pozostać niezerowym punkcikiem
z zapakowaną próżniowo częścią światła
według jednej z teorii
Odpowiedz
#2
Na wszelki wypadek dałbym 18+ Smile Bo bo to w sumie erotyk jest - albo bardziej wyliczanka erotyzująco fantazyjna Big Grin
Daję 3/5 ponieważ- jest w zasadzie poprawnie napisany ale da się z niego wyciągnąć coś więcej ( może się skusisz?)
Odpowiedz
#3
Błażej masz rację.
Tekst całkowicie przeredagowany.
Nowy. Dzięki.
Odpowiedz
#4
Grain w formie. Wciąż potrafisz pisać o prostych, banalnych prawdach w bardzo ciekawy sposób. Z tematu, który łatwo skopać, potrafisz wyciągnąć najciekawszą esencję i opisać ją z pazurem, charyzmą i właściwie odkryć na nowo. Wychodzi Ci to naprawdę świetnie.

Troszkę razi mnie liczba zaprzeczeń w ostatniej strofie (nieuczciwszej, niezerowym, niezapakowaną), co (patrząc na konstrukcję) jest pewnie świadomym zabiegiem, ale mnie jakoś nie przekonuje i trochę irytuje. Ale pomimo tego wiersz oceniam wysoko i podoba mi się.

Pozdrawiam.
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#5
popracuje jeszcze
Odpowiedz
#6
Kolejny Grain do kolekcji "the best". Cóż, w zasadzie nagromadzenie zaprzeczeń w drugiej nieco drażni, ale tak właśnie ma być. To nie jest Grain do prześlizgnięcia się jak po lodzie. To jest kawał twardego życiowego tekstu.
Ode mnie 4/5.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#7
Poprawiłem.
Sylwek nisko się kłaniam z podziękowaniami

Żona mnie uklada do innych zajęć - a ja potrzebuję rzeczowej krytyki.
Odpowiedz
#8
O, teraz jest bardzo dobrze.

Pozdrawiam.
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
#9
Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. nie widziałem poprzedniej wersji, więc może i dobrze, albo nie--- bo dzięki temu zobaczyłbym Twoje "kulisy" zmian warsztatowych . jako "the best" bym tego u Ciebie nie określił, ale że solidne i mocne, to z czystym sumieniem mogę dać 5/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości