Ogłoszenia niżej
#1
Tak mię naszło: PROPOZYCJONEN: Zmniejszyć nieco (ramke ) Ogłoszenia i nad nimi wstawić Shoutbox i statystyki ( albo Szoutbox i statystyki dać na górę a Ogłoszenia na sam dół lub gdzieś pośrodku [Obrazek: biggrin.gif] Palec mnie boli od przewijania i nie wszytko co gadamy tam się zobaczy na czas 
Odpowiedz
#2
Plus likwidacja "Marketplace".
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#3
O ile "marketplace" nie zostanie zlikwidowany, to powinien powędrować na sam dół.
Odpowiedz
#4
Jak rozumieć "zmniejszyć ramkę"? Bo jeśli chodzi o jej rozmiary to jest z jednej strony dostosowana do znajdujących się tam banerów a z drugiej (proporcja szerokości) do standardowego formatu monitorów komputerowych.

Moi drodzy. Przypominam, że nie jesteśmy forum społecznościowym i Shoutbox nie stanowi, że tak powiem, treści głównej a jedynie rodzaj deseru. Nie godzi się spożywać deseru przed obiadem. Dlatego też przyjęta została konstrukcja logiczna: Najpierw ogłoszenia, potem działy z twórczością, następnie wszelkie dodatki.

Możliwe jest wprawdzie przeniesienie Shoutbox'a i statystyk na samą górę strony ale moim zdaniem odwracało by to całkowicie istotę istnienia forum jako takiego. Tu spotykamy się przede wszystkim dla dyskusji w wątkach, dopiero zaś potem w celu luźnych pogaduszek. Gdyby było inaczej moglibyśmy nazwać się od razu forum społecznościowym.

Jest jeszcze jedna kwestia techniczna: Dodatki mogą się znaleźć na samym dole, lub na górze. Market jest zaś elementem body (czyli głównej tabeli forum) Jego oderwanie i wstawienie po dodatkach (Shoutbox i statystyki są pluginami) byłoby zadaniem dosyć karkołomnym.

Co zaś do Marketplace: Myślę, że nie zniknie całkiem, bo mam zobowiązania z innymi forami. Nie mniej będę musiał dokładnie przyjrzeć się istniejącym tam linkom, ponieważ część nie działa, inne zaś prowadzą w zupełnie inne miejsca niż to było założone.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#5
Pochwalić wszystkich, którzy wprowadzili nowy porządek w klasyfikacji tematów, w tym także klasyfikacji literatury. Smile
Odpowiedz
#6
A dziękuję w imieniu ekipy forum.
Dobrze, że nowy podział się podoba Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości