Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedawca roku (wyróżnienie luty 2018)
#1
Star 
Przez ponad trzydzieści lat nie powiedziała na mnie złego słowa i zapewne zejdzie z tym przeświadczeniem, nie wiedząc, że wykorzystywałem ją niecnie w praktyce marketingowej, często powtarzając handel jest bezlitosny jak moja teściowa.

BogumiłBogumił dopiero koło południa, jako pierwszy miał początek. Sprzedał dwa tuziny fig. Pakiet białych i kwiatuszkowych.
- Jemu co dzień dyga w gaciach –  rzekłem do ogółu zazdrosnych i powątpiewających.

Tego dnia musiała pojawić się jedna z konsultantek firm kosmetycznych.
- Proszę, niech pan kupi na Walentynki żonie perfumy albo jakiś dezodorant.
- Szminki na spierzchnięcie warg mniejszych bym potrzebował – udałem zainteresowanie.
Wyjęła kilka, zaczęła odkręcać, zachwalać niepokojące kolory. Zaproponowała jeszcze krem do nawilżania twarzy. Tego było za wiele, powiedziałem grzecznie:
- Ona nigdy na to nie pójdzie.

Odpowiedz
#2
Kolejna historia z cyklu bazarowych, kolejna perełka. Żywy język i kawał prawdziwego życia. I ten humor sytuacyjny... Big Grin Big Grin Big Grin
Ode mnie 5/5.

Cytat:- Szminki na spierzchnięcie warg mniejszych bym potrzebował – udałem zainteresowanie.
Wyjęła kilka, zaczęła odkręcać, zachwalać niepokojące kolory. Zaproponowała jeszcze krem do nawilżania twarzy. Tego było za wiele, powiedziałem grzecznie:
- Ona nigdy na to nie pójdzie.

Za ten bon mot dałabym się posiekać na plasterki Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#3
Całość jest bardzo zręczna, ale zakończenie powala. Chociaż bardziej do satyrycznych, życie też bywa satyryczne...
Odpowiedz
#4
Uwielbiam ten twój przaśny humor Big Grin 5/5
Odpowiedz
#5
Zaiste, zabawna gra słów. Powiadasz krem do do nawilżania twarzy..... Fajne tym razem było i nawet taki ja zrozumiałem Wink
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#6
Gratulacje dla autora utworu wyróżnionego w konkursie na prozę luty 2018. Smile
Odpowiedz
#7
Gratuluję Heart
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości