Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeznaczenie (drabble)
#1
Nie, żebym nie lubiła ludzi. Wręcz przeciwnie. Nawet mnie rozczulają. W tym świecie, gdzie trwa wyścig idei, celów i środków do celu. Jestem zakotwiczona na właściwym miejscu. Takie moje przeznaczenie i nie ma w nim przypadków. Nawet dumna jestem z siebie, że nie pogardzam. Są trybikiem w machinie, która obraca się wokół mnie. A o trybiki należy dbać, oliwić je odpowiednio. Myślę, że jestem dobrą i wybaczającą panią. O, znowu przyszli oddać mi hołd i złożyć dary.

- Te, Zenek, kurwa! Widzisz tę dupiastą blondynkę przy korycie? No tę, co wygląda, jakby zjadła wszystkie rozumy. Oznacz ją z przeznaczeniem na rzeź.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#2
Miałem zamiar zapytać "A co to do cholery jest", ale jak się tak chwilę zastanowić.... No cóż, plus za spojrzenie. No takie właściwie "nadkorytowe". Tekst przyznam sprytny, choć nie dłuższy bodaj od smsa.
Pozdrawiam serdecznie.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Przepisowy. Sto znaków jak w ryj strzelił. O względności punktu widzenia przeznaczenia, w zależności od sposobu jedzenia. Jak sam rzekłeś. Dywagacje nadkorytowe.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#4
Dobrze napisane ze strony technicznej etc., dobrego pióra odmówić Tobie nie można.
Jednak do mnie ten tekst nie trafił. Czegoś mi brakuje, trudno określić, może jeszcze kilku słów, bo drabble ogólnie lubię, ale to mnie jakoś nie ''wciągnęło''. Ale to tylko moje osobiste ''widzi mi się''. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości