Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Krzysztof Hołowczyc wielkim poetą jest?
#2
Po pierwsze: U nas jest gorzej, bo nie mamy szczęścia do rządzących... Chyba za dużo kradną. Zastanawiam się czy to nie czasem jakaś skaza w słowiańskim genotypie.

Po drugie: Ze siedem lat tłukę się po tej naszej Polsce ze sceną i chyba tylko raz widziałem ładną dziwkę na parkingu... W pozostałych przypadkach wolałbym chyba zwalić co trzeba.... Ech może zbyt wymagający się robię?

Po trzecie: Myślę, że gość zwalniając w bombowcu zaczepy bomb w ogóle nie myśli że kogoś zabija. Po pierwsze w szkoleniu wojskowym nie ma "zabić" jest "zwalczać cele" i takie tam. Poza tym, jak patrzysz na kogoś przez celownik to wydaje się tylko taką małą nieznaczącą figurką w oddali. No i lotnicy mieli na głowie co innego. Podejrzewam, że w związku z ostrzałem z P- lotek raczej myśleli jak własne tyłki stamtąd wywieźć.

A Niemcy i tak są sukinsyny. No może poza nielicznymi wyjątkami.

Znów napisałeś fajny tekst o wszystkim i o niczym. na dodatek jakiś taki bardzo osobisty. Kameralny może?
Podziwiam i pozdrawiam.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Krzysztof Hołowczyc wielkim poetą jest? - przez gorzkiblotnica - 02-12-2016, 00:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości