Buźki
#1
Wink 
Miałbym wniosek formalny o zmianę limitu emotikonów na jeden post z 10 do 20. Jedna "buźka" zastępuje wiele słów. W życiu codziennym często się uśmiechami i brakuje mi tej możliwości w postach Wink

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#2
Wiesz, raczej nikt nigdy nie przypuszczał, że ludzie będą się wypowiadać dłużej niż na 10 emotek.
Zobaczę, czy znajdę opcję ustawienia buziek zależnie od objętości tekstu (krótki koment - 10 buziek, długi - 20); jak nie, to mogę zwiększyć. Ale do 15, nie przesadzajmy. Angel

Też miałam kiedyś ten problem, że chciałam wcisnąć więcej buziek niż mogłam, zaczęłam wtedy używać dzikusów w stylu :} albo c:


Zwiększyłam limit do 15. Jak będzie mało, możesz się targować. Cool
Odpowiedz
#3
Emotikony? Na forum literackim? Błeee.
I to po dwadzieścia w jednym poście?!
Czyż nie jest to za mało wyrafinowane?

Lepiej już korzystać z systemu stosowanego w internetowych grach RPG, np. - *uśmiecha się szeroko*.
Było by znacznie zabawniej!
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#4
Masz rację, Sith! Może w ogóle zablokuję emotki...? *szczerzy się* Smile
Odpowiedz
#5
Ja jestem jak najbardziej za, nigdy ich nie lubiłem!
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#6
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Emotka nie jest zła, ale nadużywanie też dobrym nie jest. Tak że z umiarem moi państwo Wink

Gunar: Powiadasz, że się w życiu dużo uśmiechasz, a awatar masz taki jakby wkurzony Big Grin.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#7
Dziękuję za zmiany - dziś napisałem odpowiedź z 12 'buźkami" i przeszła Smile
Nie wiem czemu akurat forum literackie miałoby być ich pozbawione? Wiadomo, że nie używa się ich w tekstach tylko w komentarzach i komunikacji z innymi użytkownikami <szeroko się uśmiecha> - a i wobec takiej formy są szybsze w użyciu Wink

Gorzki - spodobała mi się ta animacja Tongue
a może to strach przed zgniłą marchewką, którą kiedyś mi groziłeś za pisanie wierszy Big Grin
Odpowiedz
#8
Są emotikony i emotikony.
Te tu są mało ekspresyjne.
Ja z reguły nie posługuję się pismem obrazkowym, ale te emotki moglibyście zmienić
na jakieś czadowe.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości