Co mi się pochrzaniło?
#1
Od paru dni nie mogę się zalogować. Stare hasło stało się nieaktualne. Nowe czasami pozwala na jednorazowe logowanie. Potem już mam komunikat o błędnym haśle, albo informację, że użytkownik nie istnieje. Nie mogę wiec do nikogo napisać, bo jestem niezalogowany. Masz jakąś koncepcję, Gorzki?
Zaznaczenie zapamiętania hasła nic nie daje. Jak masz jakąś wiedzę to pisz na maila, bo tu pewnie znów nie będę mógł sie zalogować.
To chyba coś z kompem, ale może ktoś czai o co chodzi. Np, nie wyświetla mi się pytanie czy zapamiętać nowy login.
Tak mam na wszystkich portalach.
Odpowiedz
#2



Odpowiedz
#3
Brzmi to tak, jakbyś miał coś w przeglądarce. Nie zauważyłeś ostatnimi czasy, żeby przy przeglądaniu stron www pojawiało się dużo reklam (często bardzo nachalnych i trudnych do zamknięcia)?

Możesz spróbować przeczyścić kompa programem CCleaner. Jeżeli problem to jakaś błahostka, to powinno pomóc. Daję link:

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pro...13061.html
Odpowiedz
#4
(26-03-2016, 06:23)mirek13 napisał(a): Od paru dni nie mogę się zalogować. Stare hasło stało się nieaktualne. Nowe czasami pozwala na jednorazowe logowanie. Potem już mam komunikat o błędnym haśle, albo informację, że użytkownik nie istnieje. Nie mogę wiec do nikogo napisać, bo jestem niezalogowany. Masz jakąś koncepcję, Gorzki?
Zaznaczenie zapamiętania hasła nic nie daje. Jak masz jakąś wiedzę to pisz na maila, bo tu pewnie znów nie będę mógł sie zalogować.
To chyba coś z kompem, ale może ktoś czai o co chodzi. Np, nie wyświetla mi się pytanie czy zapamiętać nowy login.
Tak mam na wszystkich portalach.

Najlepiej byłoby skontaktować się z adminem, problem może leżeć w silniku forum. Też zdarzało mi się, że pomimo pamiętania doskonale hasła niektóre strony uparcie twierdziły, że jest ono niepoprawne - ba, czasem nawet zostawiałem sugerowane przez nie nowe hasło i dalej nic sobie z tego nie robiły. W sumie nie wiem w jaki sposób wina mogłaby leżeć po twojej stronie - ustawienia klawiatury raczej masz ok Tongue Chyba, że to jakaś wyższa szkoła jazdy z kombinowaniem w logach.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości