Jak wstawić zdjęcie?
#1
Czy mogę jakoś wstawić zdjęcie z dysku, czy musi być na jakiejś stronie i link do niego? Jestem kompletny ciapak jeśli o takie rzeczy się rozchodzi.
Odpowiedz
#2
Ja też jestem ciapakiem w tej kwestii, więc nie pomogę, ale chętnie też się tego dowiem.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#3
Niestety zdjęcie musi znaleźć się na jakiejś do tego przeznaczonej stronie. Niestety ilość miejsca na wynajmowanym pod forum serwerze jest bardzo skąpa. Stąd nie przechowujemy fotografii bezpośrednio w naszych zasobach.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#4
Uploaduj na Tinypic albo innego hosta i wrzuć link w [ img]http://[ /img]
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#5
Tralala, to wcale nie takie proste.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#6
Big Grin Antonio, damy radę. Pokażmy im, że potrafimy!
Odpowiedz
#7
To próbuj, kobito, bo mnie uczyli na innym forum i mi się nie udało do tej poAngryry
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#8
No dobra, nie dziś. Próbowałam, ale komputer stawia opór.
Odpowiedz
#9
Hi, hi, nie umieszTongue
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#10
Poważnie?

Kobieta i komputer to chyba złe połączenie. XD
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#11
No, no, bez takich. Angry
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#12
Ja się szybko niecierpliwię, gdy coś mi nie wychodzi przy kompie. Boję się, że zaraz ściągnę jakiegoś wirusa, albo coś i rezygnuję. Nie lubię wchodzić na podejrzane strony Wink Angel
Odpowiedz
#13
Próbowałem kiedyś wstawić świnię na dyskotece, bo dobra świnia z niej była, i nie wyszło, ale to wybitnie. Opierała się, ledwie szynkwas nie pynkł. Kurde, nie pomyślałem, żeby zrobić to ze zdjęciem. Pewnie też by nie wyszło, ale i tak by było prostsze.
Odpowiedz
#14
Ja tam nie mam również pojęcia jak to ogarnąć niestety Tongue

____________________________
https://www.fotowoltaika.edu.pl/poradnik...owoltaiki/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości