Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kluczyk
#4
Dziękuję bardzo za komentarze! Big Grin
I dobre słowa.
To opowiadanie tak naprawdę było jedynie pracą domową, która, według kryteriów ustalonych przez nauczycielkę, nie miała być tak długa, jak powyższa. Mimo wszystko polonistka przebolała jakoś trzy strony zapisane maczkiem i postawiła mi piątkę. Również czuła, że jest to wstęp do czegoś dłuższego. Prawdopodobnie dlatego, że nie przywykłam do pisania krótkich form, a zawsze porywałam się na dłuższe, ambitnie nazywane przeze mnie i moich znajomych książkami już po dziesięciu stronach Shy
Cytat:No a na koniec, pozwól, czepnę się jednak jakiegoś szczegółu. Tak dla zachowania pozorów.
"Na ściętych pniach ustawiono misternie rzeźbione misy z pożywieniem oraz napoje."

właśnie to pożywienie mi tu nie pasuje, bo wyobraźnia podsuwa mi tu przed oczy prozaiczny talerz pożywnego kleiku, albo kaszki manny (błeeee), a ty miałaś, zakładam na myśli jakieś magiczne specjały. Prawda.

No i pisząc coś następnego warto by zwolnić nieco. Pobawić się trochę opisem (w tym przypadku np tańców, czy samych wróżek pewnie to takie panny ze skrzydełkami i wielkimi oczyma, jak w grafikach mangowych? Bo tak jak powyżej, to było rachu - ciachu i po wszystkim.
Od teraz kleik i kaszka będą mnie prześladować w każdym opisie jedzenia Undecided Będę musiała nad tym mocno popracować.
Pozdrawiam Smile
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kluczyk - przez Lexis - 04-10-2014, 13:08
RE: Kluczyk - przez Gorgiasz - 04-10-2014, 15:50
RE: Kluczyk - przez gorzkiblotnica - 24-11-2014, 16:09
RE: Kluczyk - przez Lexis - 28-11-2014, 09:57
RE: Kluczyk - przez Kotkovsky - 26-02-2016, 20:22
RE: Kluczyk - przez Lexis - 06-03-2016, 18:32
RE: Kluczyk - przez Kotkovsky - 06-03-2016, 20:58
RE: Kluczyk - przez miriad - 09-05-2016, 14:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości