Fantasy
#1
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia publikacją powieści/opwiadań fantasy?
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz
#2
Właściwie to trochę tak... Ale niezbyt imponujące te doświadczenia (mam nadzieję, że to tylko na razieSmile). Kilka moich utworów jest w antologiach pokonkursowych, choć chyba nigdy nie były to typowo antologie fantasy...
Odpowiedz
#3
Do tegi typu utworów trzeba posiadać rozbudowaną wyobraźnię. Nie pisze tego typu utwórow, dla mnie to za trudne, ale bardzo lubię czytać takie powieści.

Edit: Umieszczanie reklam w postach jest zabronione! Administrator.
Odpowiedz
#4
Najlepsze książki na świecie !
Odpowiedz
#5
A tak powracając do tematu, chciałbym zapytać bardziej czytających, niż wydających: Czy wolicie teksty napisane w formie jednej całości, czy np. cykle opowiadań? Nie mylę się chyba, że tych drugich jest znacznie mniej, ale zastanawiam się, czy to wynik niechęci czytelników do tego typu formy, czy, po prostu, powstaje ich mniej, tak bez powodu?
Odpowiedz
#6
Ja uwielbiam opowiadania.
Odpowiedz
#7
Krótko zwięzłowato, jak to mawiała moja sorkaSmile. Ja sam szczerze mówiąc czytałem o wiele więcej książek pełnofabularnych, że tak to ujmę... Ale jeszcze bardziej szczerze to za bardzo nie poszukiwałem opowiadań poza Wiedźminem i Wędrowyczem... Bardziej je czytywałem w ramach zabicia nudy albo swoistego eksperymentu...
Odpowiedz
#8
mam na swoim punkcie kilka publikacji konkursowych. Imo nie ma wielkiej różnicy w tym czy piszesz opowiadania czy burzliwą sagę - w jednym i drugim podstawa sukcesu jest wyobraźnia i zdolność do zbudowania niebanalnego, ale spójnego i wiarygodnego świata oraz charyzmatycznych postaci. To podstawa jakiegokolwiek sukcesu, bo dzisiaj już nikogo nie czarują typowo tolkienowskie krainy Big Grin
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Odpowiedz
#9
(11-07-2018, 10:53)Vokulsky napisał(a):  bo dzisiaj już nikogo nie czarują typowo tolkienowskie krainy Big Grin

Mi tam nadal się podobają Big Grin
Odpowiedz
#10
(12-07-2018, 11:15)Gunnar napisał(a):
(11-07-2018, 10:53)Vokulsky napisał(a):  bo dzisiaj już nikogo nie czarują typowo tolkienowskie krainy Big Grin

Mi tam nadal się podobają Big Grin

Mi teżBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości