Ankieta: Czy należy utworzyć nowy Dział pt. "Inne"?
Ankieta jest zamknięta.
Nie, nie ma takiej potrzeby
12.50%
2 12.50%
Tak, ale bez poddziałów
68.75%
11 68.75%
Tak, ale z poddziałami
18.75%
3 18.75%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowy dział w Twórczość
#16
A teraz Lantusie przyjrzyj się ilości postów:
- Dramat
- Akcja
- Fanfiction

To są działy najmniej oblegane, które od 3 lat od powstania forum mają do 40 wątków... Filozofia czy historyczne, podejrzewam niestety, że podzieliłyby ich los.

Teraz zagrajmy psychologicznie: w wymienionych działach jest mało wątków, więc mało kto tam zagląda. Jak to zwykle bywa fantastyki, poezji i miniatur jest dużo, po kilkaset wątków, więc są to działy samonapędzające się.

W przypadku działu Inne (czyli kompilacji wyżej wymienionych "budżetówek" pod względem zainteresowania), wsadzamy wszystkie utwory do jednego worka. Ktoś kto dodaje kolejną hybrydę / o innej tematyce utwór, automatycznie podkreśla, że w danym dziale coś nowego się pojawiło. Może to spowodować, że potencjalny czytelnik poprzegląda następne utwory.

W tej chwili małe działy są praktycznie martwe.


Pomijam, że mała konsolidacja zmniejszyła by długość strony i dla nowych użytkowników jest mniejszy chaos w połapaniu się co-i-jak Smile Błędna kategoryzacja nadto problemem nie jest, zawsze można przesunąć.
Odpowiedz
#17
Zawsze można zrobić jak na Craiisie, że jest jeden dział z prozą i przy tytule zaznacza się gatunek (na przykład F, SF itd.)i ewentualnie czy odpowiednie tylko dla dorosłych Big Grin
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#18
Hanielu, aż tak drastycznie bym nie ograniczał. Wystarczy popularnością gatunkową się sugerować. To nie mają być sztywne ramy, to ma być dla użytkowników - ułatwienie dla znalezienia tekstu, ale i nie przeginanie, że niszowe kategorie będą stronę wydłużać. Na razie optuję za działem Inne z tagami i bez poddziałów. Dalej się zobaczy Smile
Odpowiedz
#19
Wiem, wiem, tak tylko mówię, też jestem za inne Tongue Wolę jak jest rozgraniczenie na działy, łatwiej się połapać i nie trzeba lecieć całej listy w poszukiwaniu dajmy na to science-fiction Tongue
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#20
To da się jeszcze inaczej załatwić, ale na razie musimy sobie radzić tym co mamy Wink
Odpowiedz
#21
Popieram Zgubę z tym tagowaniem i brakiem poddziałów. Sama coś kończę i zastanawiam się, gdzie by wrzucić.
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#22
Coś sprawa nowego działu umarła. Myślę jednak, że wyraźnie widać kto wygrał głosowanie.
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz
#23
Tajgo, doskonale wszystko widzimy, naprawdę, nie musisz silić się na zgryźliwości.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#24
Nie chciałem nikogo urazić i proszę nie denerwuj się, bo mam już na forum wrogów.Undecided
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz
#25
(03-10-2013, 12:35)Tajga napisał(a): Nie chciałem nikogo urazić i proszę nie denerwuj się, bo mam już na forum wrogów.Undecided

49 postów, szybko Ci poszło Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#26
Ty mnie nie widziałaś jeszcze złej Big Grin
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#27
Rozumiem i przepraszam za niecierpliwosćBig Grin
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości