Ankieta: Czy należy utworzyć nowy Dział pt. "Inne"?
Ankieta jest zamknięta.
Nie, nie ma takiej potrzeby
12.50%
2 12.50%
Tak, ale bez poddziałów
68.75%
11 68.75%
Tak, ale z poddziałami
18.75%
3 18.75%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowy dział w Twórczość
#1
Czy nie przydał by się w Twórczości dział Historyczne?
Odpowiedz
#2
Jeśli już, to myślę, że bardziej przydatny byłby dział "Inne", gdzie mogłyby się znaleźć wszelkie gatunki, które trudno ująć w ramy naszych istniejących działów.
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Podzielam zadnie. Dział inne - wskazany Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#4
wątek przenoszę do propozycji zmian.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#5
Popieram jak najbardziej Laja. Dział "Inne" jest dużo bardziej wskazany.

Historyczne niestety nie miałoby za wielkiego "wzięcia" jak sądzę, więc osobna kategoria jest niespecjalnie wskazana.

Przy okazji można by ukrócić znikomy dział Fan-Fiction. Tenże akurat mógłby również być w "Inne".
Odpowiedz
#6
Czyli, jak rozumiem, postulat tyczy się utworzenia działu "Inne", w którym chcecie wyszczególniać typy, np. historyczne czy ff? Nie lepiej po myślniku w tytule napisać, że to np historyczne, o tak:

"Mieszka kłopot wielki" - historyczne
"Ghal Maraz" - Fan fiction
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#7
Lepiej nie tworzyć poddziałów do działów. Wprowadza zbędne zamieszanie, imho.
Odpowiedz
#8
Poddziały są zbędne. Wystarczy, że każdy będzie mógł gdzieś przy tytule dopisać do jakiego gatunku, wg. autora, tekst przynależy.
Chociaż w sumie to też niekonieczne Wink
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#9
o tym właśnie mówię - bez poddziałów, za to z informacją, czego można się spodziewać Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#10
dodaję ankietę i proszę, aby więcej Użytkowników wypowiedziało się w temacie, choćby przez ankietę. Wy macie się dobrze bawić na forum, więc chcielibyśmy, abyscie zabrali głos.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#11
Dla mnie wszystko jedno, może zaistnieć. koniec końców nie piszę opowiadań. (:
Odpowiedz
#12
Dla mnie działów jest wręcz za dużo w tej chwili, więc zlikwidowanie takiego ff czy "akcji", która nie bardzo ma rację bytu, a utworzenie w zamian "innych" byłoby strzałem w dziesiątkę.
Odpowiedz
#13
Po pierwsze chciałbym przeprosić za umieszczenie wątku w złym dzialeShy Jeśli rzeczywiście uważacie, że pisarstwo historyczne nie znajdzie zainteresowania, to podpisuję się pod pomysłem utworzenia działu inne. Może to też ułatwić osobom nowym na forum(do których nie chwaląc się należę) myślenie nad tym gdzie umieścić tekst. Tylko lepiej bez poddziałów.
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz
#14
Popieram dział inne! Dobry pomysł!
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#15
W tym wypadku jestem konserwatywny. Są już miniatury literackie, po kiego grzybka robić kolejną szufladę dla... wszelkich hybryd?
Czy zastanawiał się ktoś nad utworzeniem działu "Filozofia"? Wink
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości