Oceń mój avatar
Zimno mi się robi, kiedy widzę awatar Gunnara.
A miała nadejść już wiosna!
Robienie u króla
Odpowiedz
Panda w żółtym garniturku może wywoływać tylko pozytywne emocje Big Grin Aż zaczęłam szukać wolnej chwili na czytanie tekstów, które wyszły spod jej ręk... łapki Smile
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Pustynna droga w Kalifornii - nieodparte skojarzenie z teledyskiem My favourite game - choć tam wokalistka jechała kabrioletem cadillac eldorado z 1974 Wink
Odpowiedz
Duży, czujny, groźny, ale poczciwy. Wzorowy wykidajło Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
(05-01-2018, 11:12)Lexis napisał(a): Panda w żółtym garniturku może wywoływać tylko pozytywne emocje Big Grin Aż zaczęłam szukać wolnej chwili na czytanie tekstów, które wyszły spod jej ręk... łapki Smile

Otwieram jedno oko - nie ma wersów.
Otwieram drugie - nie ma.
Pora wyostrzyć pióro i obudzić się w innym świecie.
Robienie u króla
Odpowiedz
Z jednej strony taka fajna, z drugiej niepokojąca; kojarzy się jednocześnie z bajką "Misiowanki" (tam pandy akurat nie było, no ale też miś, powiedzmy, daleki kuzynTongue), i jednocześnie z czymś nieodpowiednim, jak Behemot z Mistrza i Małgorzaty...
Odpowiedz
Takie stare, polskie bajki i komiksy. Kreska jak u Baranowskiego (tego od "Skąd się bierze woda sodowa... i nie tylko"), no i proste skojarzenie z bajką o "O dwóch takich, co ukradli księżyc" z muzyką Lady Pank.

https://www.youtube.com/watch?v=l5K6z-Tzrzw
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
"Święta góra" - awangarda awangard wszech czasów Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Ruda kobieta i do tego ładna. A ponieważ ja lubię kobiety, zwłaszcza ładne, więc i awatar polubiłem.
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
W pomniejszeniu (awatar jest mały, więc nie od razu widać wszystkie szczegółyTongue) wygląda, jakby dwie istotki z boku koronowały kogoś, nie wiem, na Gandalfa?Tongue
Ale po którymś rzucie oka, jak już widać kozy(?), człowiek zaczyna myśleć a czemu? a na co to? a komu to potrzebne?
A więc... budzi refleksjęTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości