Reklamy
#1
Jakiś czas temu wpadłem na koncepcję odnośnie nowego działu jakimi są reklamy. Oczywiście nie wiem czy byłoby to technicznie możliwe, niemniej jednak postanowiłem podzielić się pomysłem, oraz pokazać przykład w jaki sposób miałby on działać. A mówiąc konkretnie, mam na myśli wprowadzenie omawianego działu w specjalny szablon posiadający funkcję opcjonalnej minimalizacji okna. Wyglądałoby to tak: {Klik}

Czy w tym przypadku jest to technicznie i regulaminowo wykonalne?
Odpowiedz
#2
Tak, jest to formalnie możliwe, ale reklamodawca płaci nam za to, że reklama jest cały czas widoczna. Niestety prawa rynku. Ze swej strony powiem że dotąd utrzymywaliśmy VA z własnych składek. Niestety jednak groszem za nadto nie śmierdzimy, a przyda się kilka złotych na nagrody itp. (zysk z reklam to 30 - 50 zł miesięcznie, taką przynajmniej mamy nadzieję. Więc dwie lub jedna książka).
Jeśli ktoś straszliwie nie trawi reklam, można zainstalować do przeglądarki wtyczkę "adbloka" załatwi to reklamy na wszystkich stronach. Jednak proszę pamiętać że dla wielu takich stron jak nasze forum może to być źródło utrzymania. Wszak serwer, domena, nagrody w konkursach kosztują.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Jest to jedna z ankiet badających Wasze preferencje co do treści zamieszczanych w VA oraz formy prezentacji tych treści. Chcemy dowiedzieć się więcej czego od nas oczekujecie, co Wam się podoba, co mniej, a co jest w ogóle niepotrzebne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości