PRZEDSTAW SIĘ
Cześć wszystkim, Pulpa Fikcyjna z tej strony Smile

Pożeram książki od urodzenia. Czytam głównie fantastykę i science fiction, ale i innymi gatunkami nie pogardzę jeśli wywęszę coś ciekawego. W pisanie wsiąkłam na dobre (wymyślam historie nawet gdy śpię) i nie ma już dla mnie odwrotu Smile
Lubię filmy, anime, azjatyckie dramy, gry przygodowe i oprócz tego maluję. 

Miło mi wszystkich poznać Smile
Odpowiedz
Cześć droga Pulpo! Już nie mogę doczekać się Twoich smakołyków Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Skro jest takie miejsce do przedstawiania się to i ja się przedstawię .Jestem wiewióra .Rymowanki piszę od lat wczesnej młodości .Teraz jestem starszą panią .od dwóch lat na emeryturze.Pisanie bawi mnie i daje dużo radości .Wydaje mi się, że rymy nie są tu mile widziane nie mniej nie przestanę ich pisać, bo inaczej nie potrafię .
Odpowiedz
Witam obie Panie, a nawet wszystkie trzy Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie  Blush

 Poezja to jedna z moich pasji, bywam na portalach od kilku lat, kiedyś bardzo intensywnie, dziś sporadycznie, mam nadzieję że zatrzymam się tu na  dłużej Big Grin .

Natare.
Odpowiedz
Witamy na Via Appia
Odpowiedz
Serdecznie witam i życzę owocnego pobytu Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Cześć,

Krótko o sobie:

Nigdy nie miałem aspiracji, żeby zostać aspirantem, ale opowiadam o sobie z takim entuzjazmem, że ludzie przystają zapytać o godzinę albo pożyczyć na bułkę,

ZiKo
Odpowiedz
Przystaję więc Big Grin
Fajnie, że jesteś Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Cześć, ZiKo. Postaw piw... znaczy bułkę.
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz
...eee, ludzie przystaja również wtedy, kiedy się zmęczą, chociaż z drugiej strony zafundowanie komuś bułki, to bardzo zacny uczynek. Potrafisz opowiadać z entuzjazmem o czymś jeszcze? Jeżeli tak, to o czym? Twój nick należy interpretować jako wyraz miłości do piłki kopanej, czy wynika z zupełnie innych przyczyn?
Odpowiedz
Witam wszystkich Smile Jestem tutaj nowa i chciałabym przełamac się, żeby pokazać komuś swoje opowiadania, ale baardzo się wstydzę
Odpowiedz
(21-03-2018, 12:45)Kansaa97 napisał(a): Witam wszystkich Smile Jestem tutaj nowa i chciałabym przełamac się, żeby pokazać komuś swoje opowiadania, ale baardzo się wstydzę
Śmiało tutaj są mili i wrażliwi ludzie. Krzywdy nie zrobią Smile
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=ALLIFx49kbQ
Odpowiedz
Witaj.
Każdy jest tu mile widziany a zwłaszcza prozaik Wink których mamy tu jak na lekarstwo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości