PRZEDSTAW SIĘ
#31
(31-01-2013, 16:56)Piramida88 napisał(a): Jak mogłeś się nie przedstawić, łajzo?

Skoro mnie tak naglisz, to proszę - witam.

Wink
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#32
Cześć wszystkim Smile
Odpowiedz
#33
witaj! Komentuj, udzielaj się i zajrzyj do regulaminu! Smile
Odpowiedz
#34
heh hejSmile

Lantus O.o
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#35
Hejo! Mam na imię Wojtek. Nie mam zielonego pojęcia o pisaniu za to bardzo lubię czytać (głownie fantasy). Jeżdżę na desce więc czekam z niecierpliwością na lato, a na razie mam czas na książki ;P. Czekam na propozycje na lekturę. Nie pozwólcie mi się nudzić ;P Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
Nareszcie na forum Big Grin cześć
Pamiętaj o przeczytaniu regulaminu, fascynująca lektura :p
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#37
Siema Wojtek, w dziale kawiarenka masz sporo rankingów, a w nich wiele propozycji lektur. Baw się dobrze, pozdrawiam!
Odpowiedz
#38
Miło was poznać,
mam na imie Arek
lat 16 Wink))
Odpowiedz
#39
HejWink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#40
Witaj yaankel lady - nowa krew. Czekamy na pierwszy post Smile
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#41
Witaj Arek. Rozgosć sie na forum.
Odpowiedz
#42
Woodpecker, zajrzyj również do rankingów w dziale Kawiarenka, są one stworzone z myślą o znalezieniu czegoś dla siebie Wink
Odpowiedz
#43
cześć wszystkim...
Kamila, lat 20, wrażliwa dusza szukająca miejsca na tym świecie, w którym obecnie liczą się tylko pieniądze i sława. Jestem niespełnioną poetką, piszę do szuflady. Czasami tworzę też prozę, głównie fantasy. Mam nadzieję, że znajdę tutaj miłych ludzi, z którymi będę mogła dzielić się twórczością.
dziękuję.
Odpowiedz
#44
Cześć, witaj Kamilo.

Na pewno znajdziesz tu sporo ludzi którzy z miłą chęcią zamienią kilka lub nawet więcej słów na temat poezji czy też prozy Smile

Pisz, komentuj i baw się dobrze.


Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#45
Witaj, Magiczny.
Mam pytanie. Czy tutaj można od razu umieszczać swoją twórczość, czy trzeba mieć określoną liczbę postów, żeby to zrobić? Nie zauważyłam niczego takiego w regulaminie, ale wolę jednak spytać, gdyż na innych forach istnieje taka zasada.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości