Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacja Oczyszczenie
#7
Cytat:ponoć wszystkie dziewczyny były chore...
dziewczyny z paczki były chore. Później był fragment opisu, że Patryk skierował się do osób ze swojej paczki, którą w tym dniu stanowili sami panowie. W ogóle w tym opowiadaniu popełniłem zasadniczy błąd. tzn. skierowałem je do wąskiego grona osób. Ponieważ uczelnia, rozkład pomieszczeń jak również wszystkie postaci występujące w opowiadaniu oparte są na prawdziwych ludziach. Dlatego niektóre fakty mogą być nie jasne dla czytelnika "z zewnątrz". Zatem paczka naszych przyjaciół to trzech chłopaków i dwie dziewczyny, choć w tekście chyba nie jest to wyszczególnione, ponieważ pisałem je właśnie dla kolegów ze studiów. Ale przymierzam się do gruntownych poprawek. Muszę tylko znaleźć czas. Ostatni semestr studiów niestety nie daje mi zbyt wielu okazji do pisania (no chyba, że będzie to pisanie pracy licencjackiej lub wielu cholernych prezentacji).

Niemniej, dziękuję, że poświęciłeś czas i przeczytałeś moje wypociny Smile Cieszę się, że się podobało. Co do znienawidzonych wykładowców, to zdradzę, że odpowiednik dr. Brzozowskiej nie jest jeszcze aż taki zły. Natomiast odpowiednik matematycy to prawdziwy potwór! (matma zaliczona warunkowo - u innego wykładowcy - po 6 nieudanych próbach).

Cytat:P.S. Nigdy nie trać wiary, że ktoś jeszcze czytnie opowiadanie ;P Zbyszek nie był ostatni Smile
No dobra, nie był. Ale ty byłeś ostatni Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Operacja Oczyszczenie - przez Rezor - 10-02-2010, 20:00
RE: Operacja Oczyszczenie - przez gorzkiblotnica - 11-02-2010, 20:48
RE: Operacja Oczyszczenie - przez Rezor - 11-02-2010, 21:13
RE: Operacja Oczyszczenie - przez Zbyszek - 15-02-2010, 16:37
RE: Operacja Oczyszczenie - przez Rezor - 15-02-2010, 18:12
RE: Operacja Oczyszczenie - przez Danek - 06-03-2010, 09:43
RE: Operacja Oczyszczenie - przez Rezor - 07-03-2010, 11:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości