Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedmioty
#3
Najpierw poprawki, potem komentarz i gwiazdki. Nie ma lekko Smile

Cytat:Piąta, na horyzoncie, zakosami, skrada się świt niczym pijak usiłujący cichaczem wrócić do domu.
Piąta. Na horyzoncie, zakosami, skrada się świt, niczym pijak usiłujący cichaczem wrócić do domu.

Cytat:Może nawet się obraziła, jutro kupię jej kwiaty albo czekoladki, nie wiem tylko czy lubi. Tyle lat jest ze mną a ja kompletnie jej nie znam.
Może nawet się obraziła. Jutro kupię jej kwiaty albo czekoladki, nie wiem tylko czy lubi. Tyle lat jest ze mną, a ja kompletnie jej nie znam.

Cytat:Szczęściem nie potrafią odkręcić nakrętek, ale kto wie, cały czas nad tym pracują.
Na szczęście, nie potrafią odkręcić nakrętek, ale kto wie, cały czas nad tym pracują.

Cytat:Właściwie to życzę im powodzenia, nie żebym miał przyłożyć rękę do wykonania, lecz zdaje mi się, że rządy ogórków nie byłyby gorsze od ludzkich.
Właściwie życzę im powodzenia, nie żebym miał przyłożyć rękę do wykonania, lecz zdaje się, że rządy ogórków nie byłyby gorsze od ludzkich.

Cytat:Swoją drogą ciekawe gdzie się włóczy, wychodne wychodnym, lecz to już przesada.
Swoją drogą, ciekawe gdzie się włóczy. Wychodne wychodnym, lecz to już przesada.

Cytat:Mówił, że ma randkę, tyle, że jemu nie warto wierzyć.
Mówił, że ma randkę, tyle że jemu nie warto wierzyć.

Cytat:Stary degenerat, pewnie gdzieś chla z kolesiami, albo, co gorsza znowu trafił na izbę wytrzeźwień.
Stary degenerat, pewnie gdzieś chla z kolesiami albo, co gorsza, znowu trafił na izbę wytrzeźwień.


Cytat:No, szósta, już pora…. do diabła tabletki mi się kończą, trzeba będzie posłać krzesło do apteki.
No, szósta, już pora…. Do diabła tabletki mi się kończą, trzeba będzie posłać krzesło do apteki.


Cytat:Chociaż nie, znowu trzeba będzie je prosić, obiecywać renowację a i reszty pewnie tradycyjnie nie odda.
Chociaż nie, znowu trzeba będzie je prosić, obiecywać renowację, a i reszty pewnie tradycyjnie nie odda.


Cytat:Tak na marginesie zastanawiam się czy mój lekarz zdołał poradzić sobie z egzystencjalnymi problemami swojej kozetki?
Tak na marginesie, zastanawiam się, czy mój lekarz zdołał poradzić sobie z egzystencjalnymi problemami swojej kozetki...
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przedmioty - przez Marcin Sztelak - 09-02-2018, 00:13
RE: Przedmioty - przez gorzkiblotnica - 09-02-2018, 00:44
RE: Przedmioty - przez Miranda Calle - 09-02-2018, 08:27
RE: Przedmioty - przez Marcin Sztelak - 09-02-2018, 15:56
RE: Przedmioty - przez Grain - 09-02-2018, 16:26
RE: Przedmioty - przez Miranda Calle - 10-02-2018, 08:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości