Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okiem szaleńca
#2
Obserwuję poczynania śmiałków, którzy odważyli się tam wkroczyć po owym pamiętnym dniu. Są relacje zachwalające „niesamowicie klimatyczną miejscówkę”. Być może nadprzyrodzone anomalie wyszalały się wtedy, a może odwiedzający mają szczęście, że nie spotkało ich coś złego.
     Wiem, że to przeklęte siedlisko zła czeka na mnie. Byłem przeznaczony na ofiarę, jednak jakoś się wymknąłem. Ani ja, ani pozostali ocaleli nie powinni się zbliżać do tego potwora, który pragnie naszych dusz... jeśli nam życie miłe. Wiem, że to są wrota piekieł, specjalnie otwarte dla tych co zostali przyzwani i zgromadzeni. Poczułem to, gdy wychodziłem. Przekraczając próg, poczułem na plecach i karku piekielny żar. W ostatniej chwili chciał mnie wciągnąć do środka. Ziejące usta rozchylonych drzwi zapraszały. Czarna jak smoła, ciężka jak ołów ciemność z wnętrza chciała mnie połknąć. Poczułem wtedy dudnienie spod ziemi... jakby biło serce olbrzyma. Wyrwałem się, lecz wciąż się boję. Przeraża mnie to, co czeka na nas po śmierci.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Okiem szaleńca - przez Ahab - 09-12-2017, 19:57
RE: Okiem szaleńca - przez Ahab - 11-12-2017, 20:42
RE: Okiem szaleńca - przez Gunnar - 26-01-2018, 15:38
RE: Okiem szaleńca - przez Gunnar - 27-01-2018, 20:25
RE: Okiem szaleńca - przez Miranda Calle - 27-01-2018, 12:41
RE: Okiem szaleńca - przez Gunnar - 28-01-2018, 17:56
RE: Okiem szaleńca - przez Ahab - 21-02-2018, 15:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości