Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiaj żyjem, jutro gnijem
#5
Ano właśnie. Jest dobrze, mogło by być lepiej.
Opowiadanie napisane jest dość dobrze, tylko jakoś tak statycznie. Myślę, że niektóre jego elementy powinny być lepiej przemyślane i rozegrane.
Np. te upiory straszą jakoś tak jakby lekko od niechcenia. Warto by się było na tym nastroju grozy nieco skupić.
Końcówka też jakaś taka relacyjna, niby wreszcie ducha wyzionął niby wrzeszczał i się modlił, ale brakuje jakiegoś takiego porządnego łubudu, żeby ciary czytelnikowi po plecach przeszły.

No i te latające owady... no jakoś tak kojarzą mi się z muchami nad pobojowiskiem, a to jakoś ładne specjalnie nie jest. Oczywiście wiem co miałeś na myśli. Często w takich scenach na filmach powietrze wprost przesycone jest złotym słonecznym blaskiem i takimi drobnymi świecącymi kłaczkami. To na obrazie wygląda świetnie. No ale w opisie trzeba to zrobić trochę inaczej. Nie ma lekkiej gry.

Ogólnie tekst dobry, tylko nazbyt powiedziałbym relacyjno -suchy. Od takiego, który ma wystraszyć tak, że się człowiek potem iść do kibla boi trochę więcej trzeba wymagać.

Pozdrawiam serdecznie
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzisiaj żyjem, jutro gnijem - przez Kruk - 04-05-2014, 14:18
RE: Dzisiaj żyjem, jutro gnijem - przez datta500 - 15-11-2014, 08:39
RE: Dzisiaj żyjem, jutro gnijem - przez miriad - 15-11-2014, 16:28
RE: Dzisiaj żyjem, jutro gnijem - przez gorzkiblotnica - 24-11-2014, 22:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości