Islandia
#16
(16-05-2018, 09:29)Toya napisał(a): Oby tak właśnie wyglądało niebo Smile

Nooom  Blush 14 miesięcy po tym, jak tu zamieszkałem, nadal kocham ten kraj  Angel
Odpowiedz
#17
Wszelkie zdjęcia mile widziane Big Grin
Odpowiedz
#18
Ostatnio robię sporo mniej zdjęć, ale coś wybrałem.  Blush

1. Za miastem owce są właściwie wszędzie. Zdarza się, że zablokują drogę i wtedy jedyne co można, to czekać.  Wink 

[Obrazek: e52e5af5a34f7670.jpg]

2. To zdjęcie zrobiłem kiedyś w pracy. Krótko mówiąc, przedstawia widok z ogrodu pewnej Islandki. Fajnie, co?  Tongue

[Obrazek: 58d3e2b6320a257a.jpg]

3. Wszyscy tutaj naprawdę wierzą w elfy. A na zdjęciu "domek elfów".  Big Grin

[Obrazek: 454d11516ef425c4gen.jpg]

4. Krajobraz z jakiejś wycieczki, nie pamiętam dokładnie skąd. Tak to wygląda, a jeżeli chmury układają się fajnie, to w ogóle baja...  Cool

[Obrazek: 5e5a381c0c1247d3.jpg]

5 Charakterystyczna góra, gdzieś na północy (byłem tam dawno i średnio pamiętam). Podobno często wykorzystują ją w filmach, a mi wydaje się, że kojarzę ją jedynie z "Gry o Tron" (z pamiętnej sceny z udziałem smoka).

[Obrazek: 528f93ba1008dadc.jpg]

6, Tęcze to przy tutejszej pogodzie codzienność - widzę je ciągle i wszędzie.  Tongue Zorzę z kolei oglądałem kilkadziesiąt razy, ale nie ogarniam, w jaki sposób zrobić jej zdjęcia.

[Obrazek: 58b693f53f1f89c8gen.jpg]

7. Zachód słońca złapany na "Wyspie Psów" (ludzie puszczają tam luzem zwierzaki, żeby sobie pobiegały). Słońce w tym kraju jest wspaniałe i chyba nigdy do niego nie przywyknę do końca - jest wielkie i mocne, ale nie daje ciepła. Zimą nie widzę go prawie wcale, a latem nieprzerwanie miesiącami.  Angel

[Obrazek: d669a8393ecac8d0gen.jpg]

8 Widok ze szczytu Esji. Miasto w dole to Reykjavik. Czyli tu, gdzie żyję i skąd piszę tego posta.  Big Grin

[Obrazek: dd1d33fcefc95f36gen.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości