Via Appia - Forum
Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? (/Thread-Do-kt%C3%B3rego-dzia%C5%82u-z-Tw%C3%B3rczo%C5%9Bci-zagl%C4%85dasz-najch%C4%99tniej-i-dlaczego)

Strony: 1 2 3


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Jgbart - 06-02-2011

90% fantastyka - czasem można znaleźć tam nparawdę ciekawe pisadełka.
10% publicystyka - a tak jakoś..bo lubięSmile


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Issay - 06-02-2011

Do fantastyki się nawet nie zbliżam. Przesyt.
Zerkam z ciekawością do fanfiction, bo to taki biedny, zaniedbany przez wszystkich dział (szukam chętnych do pojedynków fandomowych!). Czytam publicystykę, wpadam do miniatur.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Mestari - 09-02-2011

A ja czytam właściwie wszystkie działy. Poza fantastyką - nie znam się na tym kompletnie (przeczytałam w życiu możedwie książki o tej tematyce).


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Insomnia - 15-02-2011

Od razu zacznę, że nie cierpię fantastyki. Ciągle zaglądam do poezji, miniatur i psychologicznych. Ale resztę też przeglądam.
Rzadko komentuję, bo jestem blondynką tak jak to nana ładnie określiła Wink
Czytam, bo lubię czytać i czasem zachwycić się czymś dobrym. Inspiracji raczej nie szukam, jak już to podpatruję jak inni radzą sobie w różnych stylistykach. Ogólnie mi się tutaj podoba.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Konto usunięte - 16-02-2011

Mnie męczy czytanie dłuższych tekstów na laptopie. Nie lubię i już. Jestem raczej z tych, którzy preferują czucie kartek pod palcami, ciężar książki w dłoniach i zapach papieru. Więc wybrałam miniatury.
Nie ukrywam, że czytam też i inne działy, ale! Właśnie, ale. Druga sprawa - jestem leniem. Strasznym leniem. Jeszcze w wakacje wpadłam na jakiś tekst, nie pamiętam, w którym dziale. Bardzo długi tekst. To był początek mojej zabawy w komentowanie. I cóż. Spędziłam nad komentarzem, bez przerwy, lekko ponad cztery godziny. Teraz chyba boję się długich tekstów. Bo dziwnie się czuję, nie zostawiając po sobie śladu [takie przyzwyczajenie].

Poezja. Dlaczego poezja? Bo lubię Tongue Może i się nie znam, ale lubię. Może nie kojarzę poetów, ale lubię czytać. Tak mam i już. I kij mnie obchodzi, co kto o tym myśli Tongue


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Fenris (Sancta Terra) - 16-02-2011

Najbardziej lubię fantastykę, a zwłaszcza baśnie, ponieważ fajnie przez moment całkowicie oderwać się od rzeczywistości. Poza tym miniatury - jeżeli ma się tylko chwilę czasu są idealne, podobnie jak poezja. Od czasu do czasu przeglądam także wszystkie inne działy. Smile


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - InFlames - 27-02-2011

Najwięcej zaglądam do fantastyki i poezji, bo po prostu najbardziej lubię. Zaraz po nich są obyczajówki i miniatury.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - sithisdagoth - 02-03-2011

Obyczajowo/psychologiczne, miniatury. Jak nie znajdę tam nic nowego to zajrzę też do Akcji i Fantastyki.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - siloe - 08-03-2011

Ja lubię:
Fantastykę - bo czasami warto oderwać się od tego "dzisiaj";
Dramaty - bo w człowieku drzemie coś na miarę samozagłady;
Obyczajowo/psychologiczne - ponieważ każdy problem ma swoje źródło.

Do poezji nie zaglądam, nie dlatego że nie lubię. Nie znam się na niej. Ja z tych co ckliwie tandetnymi wierszydełkami się zachwyca. Wink
Co prawda nie lubię z byt długich tekstów czytać na kompie. Męczy oczy, ale proza to klimat w którym najlepiej się czuję.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Bonhart07 - 11-05-2011

Głównie fantastyka. "Przedstaw się" się liczy? Nie? Ok. No to jeszcze akcja, bo są tam fajne ala kryminały. A fantasy po je lubię.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Fiteł - 11-05-2011

Fantastyka -> Horror. Ze względu na zainteresowania, a także pisaną właśnie pracę licencjacką. chociaż tak na prawdę ostatnio na Inku czytam wszystko, zaglądam nawet do poezji, bo często z braku czasu nie mogę pozwolić sobie na lekturę dłuższego opowiadania.


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Hellgate - 04-08-2011

Fantastyka. Po prostu w nich się dzieje najwięcej i jest w nich sporo nierealnych rzeczy. Można się oderwać od rzeczywistości Smile


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Lexis - 15-01-2012

Najczęściej zaglądam do fantastyki, bo od urodzenia fascynuję się istotami i zjawiskami, w które mało kto wierzy Tongue Sama raczkuję w tym gatunku i co jakiś czas lubię poczytać teksty innych osób. Zdarzy mi się odwiedzić również miniatury literackie i poezję. Dlaczego? Bo krótkie, a ja nie zawsze mam czas i chęci na coś dłuższego. Rolleyes


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - RootsRat - 17-01-2012

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie! Smile


RE: Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego? - Changed - 18-01-2012

Najczęściej poezja, miniatury literackie - bo krótkie, i ponieważ zwyczajnie lubię. Uwielbiam zagłębiać się w wierszach, szukać jakiegoś sensu w metaforach. A miniatury literackie zachęcają mnie tym, że są najbardziej dopracowane i z reguły jest tam sam najciekawszy moment- bez większej oprawy.
A gdy najdzie mnie ochota na coś dłuższego, z fabułą i wypychaczem, to zaglądam do fantastyki. Mój ulubiony gatunek, chociaż często zaniedbywany z lenistwa. Smile