Via Appia - Forum
Efekty nudy - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Pogranicza (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Pogranicza)
+--- Dział: Formy plastyczne (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Formy-plastyczne)
+--- Wątek: Efekty nudy (/Thread-Efekty-nudy)

Strony: 1 2 3


Efekty nudy - Xenon13 - 08-09-2010

Od razu mówię, że rysunki nie ćwiczę tylko bazgram se po zeszycie w ramach nudy na lekcjach.

[Obrazek: 74743969.jpg]

[Obrazek: 74810944.jpg]


RE: Efekty nudy - Morydz - 08-09-2010

Podobnie wyglądają moje "notatki" z zajęć Tongue
Z pierwszego nic nie rozumiem (to komiks jakiś?) ale jest super, lubię takie bazgroły :d


RE: Efekty nudy - Sol_Angelica - 08-09-2010

Hehe... kiedyś moje notatki wyglądały podobnie Wink Nawet w czasie studiów wymyślałyśmy z koleżankami komiksy, dotyczące wykładowców (podczas wyjątkowo nudnych zajęć). Różnica między nami polega na tym, że nie mam takich zdolności manualnych. Świetnie.

Pozdrawiam,
Zapętlona Smile


RE: Efekty nudy - Zguba - 08-09-2010

Drogi Xenonie... Zawsze sądziłem, że dział Pogranicza służy do ekspresji twórczej nie związanej z literaturą, a nie pokazywaniem obrazków, które są efektem nudy.

Wybacz, że padło akurat na twój wątek, ale apeluję do wszystkich użytkowników, aby nie traktowali tego działu jako Offtop, a poważnie, tak jak i poważnie traktujemy opowiadania i poezję.

Również i tu mamy sobie dawać rady oraz kontemplować nad utworem (niezależnie jakiej formy).


RE: Efekty nudy - Kot - 08-09-2010

Dokładnie, Zgubo.

To miejsce na plastyczne formy sztuki, nie na bazgroły z ostatniej strony zeszytu.

A coby nie offtopować, odniosę się także do "tego czegoś":
Picassem to Ty nie jesteś.


RE: Efekty nudy - Xenon13 - 08-09-2010

Więc jak nie odpowiada to Wam drodzy użytkownicy proszę o usunięcie tegoż wątku.


RE: Efekty nudy - Kot - 08-09-2010

Mieliśmy cichą nadzieję, ze sam to zrobisz, ale jeżeli nie, to możemy zamknąć i zostawić, by inni widzieli czego wstawiać nie należy.


RE: Efekty nudy - Sundance Kid - 09-09-2010

Jakbyś popracował nad drugim rysunkiem, dokładniej nad tym kosmicznym łbem na dole, to byłoby nieźle. Pierwsza kartka w ogóle mi się nie podoba i Tobie pewnie też Wink Ja nie jestem żadnym znawcą, ale po tym dziwnym łbie z połową uciętego mózgu, myślę, że potencjał masz, przynajmniej na tyle żebyś po czasie robił całkiem udane szkice komiksowe. A, i sądzę też, że ładna, kulista kreska nie jest dla ciebie, ale nie sugeruj się tym tylko spróbuj narysować coś w tym stylu :
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/silent_hill/1


RE: Efekty nudy - Sem - 09-09-2010

Cytat:by inni widzieli czego wstawiać nie należy
Moje bazgroly z zeszytu wygladaly momentami lepiej niz prace, nad ktorymi sleczalam pol nocy.
Tak czy siak jest to jakas forma plastyczna.
Dla mnie picasso tworzył bazgroly i nie kupilabym jego obrazu nawet za 4,50.

Co do rysunkow, drogi Xenonie, podobaja mi sie. Sa sympatyczne i stwierdzam, ze masz talent plastyczny Wink jakbys kiedys przysiadl z weglem (na przyklad) i sie przylozyl - wyszloby z tego cos jedwabistego.
Czekam na wiecej ;d


RE: Efekty nudy - Sol_Angelica - 09-09-2010

'Moje bazgroly z zeszytu wygladaly momentami lepiej niz prace, nad ktorymi sleczalam pol nocy.
Tak czy siak jest to jakas forma plastyczna.
Dla mnie picasso tworzył bazgroly i nie kupilabym jego obrazu nawet za 4,50.

Co do rysunkow, drogi Xenonie, podobaja mi sie. Sa sympatyczne i stwierdzam, ze masz talent plastyczny jakbys kiedys przysiadl z weglem (na przyklad) i sie przylozyl - wyszloby z tego cos jedwabistego.
Czekam na wiecej ;d'

Zgadzam się z Sem. Sztuka to nie tylko wykonanie, ale i pomysł Smile Sama też nie zachwycam się obrazami Picassa ani Van Gogha. Jakoś do mnie nie docierają Wink Szkoda byłoby usuwać te 'notki z zajęć'. Są ciekawe i ukazują indywidualność twórcy. Może nie są one typowymi formami plastycznymi, ale widać, że Xenon ma potencjał Smile Jeśli zdecydujecie się na usunięcie tego wątku - rozumiem. Pomyślcie jednak przez krótką chwilę. Może warto je zachować?

Pozdrawiam,
Zapętlona Smile


RE: Efekty nudy - Xenon13 - 12-09-2010

Spodobał mi się avek od Sundance Kid, więc spróbowałem w ramach nudy go narysować. Oto efekt.

[Obrazek: 75085982.jpg]


RE: Efekty nudy - Sundance Kid - 12-09-2010

No i elegancko stary. Robiłeś to pisakiem? Ja najczęściej rysuję czarnymi długopisami albo pisakami, za ołówkami aż tak nie przepadam.

Fajnie, że Pop-Art Ci się podoba, ja uwielbiam ten nurt.


RE: Efekty nudy - Xenon13 - 12-09-2010

Używałem cienkopisa, czarnej kredki, ołówka i patyczka kosmetycznego do takiego no... zamazywania, nie znam nazwy tej czynności, ale wygodniej i dokładniej tym mi się to robiło.


RE: Efekty nudy - Malbert - 13-09-2010

Wow, ten avek wyszedł ci naprawdę super Smile Gratuluję talentu Smile


RE: Efekty nudy - Xenon13 - 13-09-2010

Teraz może kolejne nudy na lekcjach, czyli na szybcika narysowanie wierzy z okładki zeszytu kumpla.

[Obrazek: 75234408.jpg]


A teraz może trochę marna próba narysowania na swój styl obraz "Mouf 2" malarza Chet Zar'a

Oryginał

[Obrazek: mouf2_ChetZar.jpg]

I moje coś

[Obrazek: 75239986.jpg]