Via Appia - Forum
Fantastyka(pyrkon) - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: Fantastyka(pyrkon) (/Thread-Fantastyka-pyrkon)

Strony: 1 2


Fantastyka(pyrkon) - Piramida88 - 28-02-2013

Na forum zaistniał pomysł, aby zebrać się wspólnie na pyrkonie(fantasy) , który odbędzie się pod koniec marca w Poznaniu tego roku.Każdy kto jest chętny zebrać się tam w grupie i spotkać, niech wypowie się w tym temacie.
Na zjeździe ma pojawić się Masterton, co dla nie których może być dodatkową atrakcją. Zapraszam do wypowiadania się tutajSmile

Do głosów mile widziane uzasadnienia...


RE: Fantastyka(pyrkon) - Magiczny - 28-02-2013

Całkiem możliwe że się pojawię któregoś dnia (najpewniej na Mastertona). Natomiast co do ankiety uważam że to niezwykle dziwny pomysł bo i tak nie widać kto się obliguje a kto nie :|


RE: Fantastyka(pyrkon) - Piramida88 - 28-02-2013

Dlatego liczę na to, że osoby które zagłosowały, zdeklarują się jeszcze i uzasadnią swój głos, albo ogólnie napiszą, co sądzą o pomyśle, albo samym pyrkonie. Ankieta ma dać ogólny obraz ile osób ewentualnie się pojawiSmile

E: No ja też na Mastertona, bo od dziecka czytam jego twórczość, oprócz wiadomych poradnikówWink
Natomiast "Kostnica" "Sfinks" " Festiwal strachu" były świetne.


RE: Fantastyka(pyrkon) - viosenna - 28-02-2013

Chętnie bym się wybrała. Rzecz w tym, że nie wiem czy wtedy w Polsce będę.
Gdybym miała wybór nie zastanawiałabym się ani chwilki.Smile
Nigdy nie byłam na imprezie tego typu, a i Masterton też wart oglądnięciaBig Grin


RE: Fantastyka(pyrkon) - Fiteł - 28-02-2013

A ja proponuję w 1 poście wstawić jakąś informację o całym tym Pyrkonie. Co to, kiedy dokładnie, co można tam znaleźć, co obejrzeć/posłuchać.


RE: Fantastyka(pyrkon) - Piramida88 - 28-02-2013

Dobry pomysł, zajmę się tym i wieczorem wstawię więcej informacji.
Racja FitełSmile


RE: Fantastyka(pyrkon) - Comeda - 28-02-2013

Informacje zawarte w >tym< i >tym< linku opisują dokładnie przebieg organizacyjny imprezy. Na stronie znajdują się także pozostałe informacje odnośnie samego programu, warto się z nimi zapoznać.

Jeśli chodzi o mój pobyt, pojawię się na 95% - do chwili obecnej nie pojawiła się żadna komplikacja krzyżująca plan, więc powinno być dobrze.


RE: Fantastyka(pyrkon) - Modzio - 28-02-2013

Ja jadę na pewno Smile no chyba, że zrobię sobie jakąś sporą krzywdę Wink


RE: Fantastyka(pyrkon) - RootsRat - 28-02-2013

Mi raczej ciężko będzie dotrzeć ze względu na miejsce zamieszkania, urlop itd. Tongue


RE: Fantastyka(pyrkon) - Zyga - 28-02-2013

Ja! Ja jadę Big Grin jeśli się zbieracie, to chętnie się z wami zobaczę.


RE: Fantastyka(pyrkon) - kapadocja - 01-03-2013

miałam jechać, ale diablo daleko...


RE: Fantastyka(pyrkon) - Piramida88 - 02-03-2013

Hm, chciałabym się pojawić, ale na tę chwilę nie wiem.
Póki co organizacja pewnych spraw pozostawia wątpliwość czy dam rady się pojawić z różnych względów(dość daleko)
Postaram się jednak. Fajnie, że jest tak dużo pewnych osób i jednocześnie szkoda, że Ci, którzy chcieliby się pojawić, nie mają na ten czas możliwości, ale może inny razemSmile


RE: Fantastyka(pyrkon) - księżniczka - 19-03-2013

a ja będę w sobotę Smile chętnie wymienię się numerem telefonu, jeśli ktoś z obecnych tam chciałby się spotkać (zainteresowanych proszę o kontakt na pw Wink)


RE: Fantastyka(pyrkon) - Magiczny - 19-03-2013

ja także będę w sobotę xD


RE: Fantastyka(pyrkon) - kaprys_losu - 20-03-2013

I ja będę, ale niestety tylko w piatek, bo w weekend mam robotę we Wrocławiu. Jeśli ktoś chciałby się spotkać na samym festiwalu albo na jakimś piwie to pisać PW, zgadam się z kimś chętnie Smile