Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)



RE: PRZEDSTAW SIĘ - Magiczny - 18-02-2013

Cześć zmoro Smile baw się u nas dobrze. Dużo czytaj a także sam umieszczaj swoje prace jeśli tylko takowe tworzysz Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - FantaSmaGoria - 18-02-2013

Hej, zmoro, nie ulegaj magii Maga.



RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 19-02-2013

WitajSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Szaden - 19-02-2013

Witaj, wstawiaj, nie bój się
Jak akurat nie będę zbanowany, to ci coś skomentuję Tongue


RE: PRZEDSTAW SIĘ - SilverMoon - 20-02-2013

Witam. Jestem SilverMoon aka Silver . Zapewne spróbuje swoich sił w wątkach literackich, ale zobaczymy. Pozdrawiam Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Magiczny - 20-02-2013

Witaj i baw się dobrze Smile Zauważyłem że pierwszy tekst już się pojawił to fajnie! Zapewne niedługo i komentarze dołączą. Rada na początek to się nie zarażać po nieprzychylnych opiniach Tongue


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Hanzo - 20-02-2013

Cześć! Widzę, że dodałaś coś w horrorze - jako fan gatunku na pewno poczytam i wyrażę opinię. Baw się u nas dobrze, pozdrawiam!Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - SilverMoon - 20-02-2013

Dziękuje bardzo za powitanie ! Cóż nie, nie zrażę się , błędy już są pokazane, to i trzeba to poprawić Big Grin
Pozdrawiam.


Re: PRZEDSTAW SIĘ - RootsRat - 21-02-2013

Witam wszystkich, których jeszcze nie witałem!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2




RE: PRZEDSTAW SIĘ - gregormin - 21-02-2013

Witaj Root nowy młody użytkowniku mam nadzieję że do czegoś dojdziesz na tym forum! xD


RE: PRZEDSTAW SIĘ - RootsRat - 21-02-2013

Hahaha, dobre Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 21-02-2013

Hehe, lolololol O.o

Tak witaj witaj na forum i przeczytaj pasjonującą lekturę jaką jest regulaminBig Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Benedykt - 23-02-2013

Witam was moje dzieci Smile

Tak jest, przyszedł wreszcie czas, by odejść na emeryturę.

Po abdykacji postanowiłem poświęcić się pisaniu i może przy odrobinie Bożej pomocy coś tutaj zamieszczę. Prawdopodobnie nie moją trzecią encyklikę, która leży w szufladzie i czeka aż Pan ześle mi wenę, bym ją dokończył, ale coś równie interesującego. W klasztorze klauzurowym nie ma bowiem zbyt wielu rozrywek i mam dużo czasu na obmyślenie ciekawej fabuły.

Jestem typem mola książkowego, dlatego zwali mnie papieżem profesorem, czasem jednak wychodzimy z Karolem (tak, on żyje!) na miasto zabawić się w klubie i eeee... kraść papierosy. Na jazdę na nartach niestety nie mam siły. Zdrowie już nie te.
Niewykluczone że kiedyś opiszę jeden z naszych wieczornych wypadów

Pozdrawiam was *****Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - FantaSmaGoria - 23-02-2013

Cześć, papo, miło Cię widzieć. Nie za bardzo Cię lubiłam, ale może się dogadamy.
No i widać, że z Polskim nadal u Ciebie cienko - "Zdrowie już nie te."

PS Mówią, że na mózg Ci się rzuciło i dlatego zrezygnowałeś. Na forum się z tym nie obnoś lepiej. Big Grin
PPS Pozdrawiam Was ***** też.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - gregormin - 23-02-2013

nie lubię tego zjawiska co ostatnio powstało robienie kont pod nazwą znanych ludzi.. to takie podszywanie się