Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
upiór
#16
Wojbik, jak zwykle świetne. Tym razem wyjątkowo mi przypadło do gustu przez ten kontrast. Dobrze opisujesz zjawę i wcale to nie przeszkadza w przełożeniu tego obrazu na tych zapijaczonych osobników. Smile W końcu są to upiory, które nawiedzają monopolowe, zombie niemal. Big Grin
Ode mnie masz 5/5
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#17
Changed, dzięki Tobie pojęłam ten kontrast. Słówko - zombie - uprzytomniło mi to, że "oglądałam" ten wiersz z zupełnie innej strony.

Nie ze złej czy dobrej, po prostu z innej. Teraz - sunął lekko jak bryza - nabiera sensu. Smile
Obróciłam wyobraźnię o 180 stopni.
Teraz ten wiersz taki demoniczny się " zrobił " .Big Grin
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#18
Cytat:Wojbik, jak zwykle świetne.
Daj spokój.

Jeszcze raz dziękuję za komentarze i dyskusję.

Pozdrawiam.
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#19
Hehe, Wojbik trzyma poziom. Podoba mi się.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#20
Dzięki, maciekbuk. Miło to słyszeć.

Pozdrawiam.
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#21
. .
Odpowiedz
#22
Ten wiersz wydaje mi się wyjątkowo udany. Wpadł mi w oko już jakiś czas temu, ale nie komentowałem, bo właściwie nie ma tu nic do powiedzenia poza krótkim - świetne. Dobra robota, oby tak dalej. Smile
5 zostawiam.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#23
Wojtuś, zawsze narzekasz, że Cię jadą, a tutaj widzę, że zasłużenie zostajesz wyniesiony i się nie chwalisz Tongue

Mnie się też podoba, nie ma co ukrywać. Zawsze można u Ciebie zauważyć dbałość o formę i to jest bardzo przyjemne.

W interpretacji mi zgrzytnęło przy pierwszym czytaniu w pierwszym wersie pierwszej strofy - "powstawał", ale nie czepiam się już.
Masz prawo mieć własną wizję Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#24
Dziękuję bardzo, bardzo za wszystkie opinie.

Cytat:Wojtuś, zawsze narzekasz, że Cię jadą
Ja nie narzekam. ;_;

Pozdrawiam!
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#25
Masz prosty, jasny styl. To się przyjmuje. Przynajmniej na mnie działa Smile. Nie mam czego tu gratulować.
Skoro inni gratuluję, ja również gratuluję Smile.
No, bo Lubię to! Smile

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości