Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tęsknota
#1
wspomnienia nostalgią
spowite
odeszły w siną dal
czasami smutek
wtulony w siebie
pogrąża się
w drętwej zadumie
tęsknoty
#2
Nie podoba mi się ten format 2/1/3/2/3/2/3/1 słów w wersach. Są treściwe, dwuwyrazowe miniaturki poetyckie, ale tutaj za dużo treści nie widzę. Zwłaszcza że piszesz o nostalgii, a ten format sprawia, że pojedyncze słowa stają się jakby urywanym oddechem, a w przypadku takiego smutku i zadumy spodziewałabym się raczej rozwlekania, przeciągania, wielokropkowania... Smile

Gogenie, umówmy się, że wstawiasz 1 wiersz w przeciągu 24 godzin. Poświęć ten czas na pracę nad poezją, zamiast tworzyć jak najwięcej bylejakości na zasadzie raz na sto się uda coś lepszego. Praca, praca, praca! Angel
#3
(24-07-2016, 19:20)BEL6 napisał(a): Nie podoba mi się ten format 2/1/3/2/3/2/3/1 słów w wersach. Są treściwe, dwuwyrazowe miniaturki poetyckie, ale tutaj za dużo treści nie widzę. Zwłaszcza że piszesz o nostalgii, a ten format sprawia, że pojedyncze słowa stają się jakby urywanym oddechem, a w przypadku takiego smutku i zadumy spodziewałabym się raczej rozwlekania, przeciągania, wielokropkowania... Smile

Gogenie, umówmy się, że wstawiasz 1 wiersz w przeciągu 24 godzin. Poświęć ten czas na pracę nad poezją, zamiast tworzyć jak najwięcej bylejakości na zasadzie raz na sto się uda coś lepszego. Praca, praca, praca!Angel

Sad
#4
.


Jeżu chruścikowy, Gogen!
Odpisuj konkretnie albo wcale, bo inaczej takie rzucanie pojedynczymi słowami albo emotkami potraktuję jako nabijanie postów albo offtop i zacznę Ci wlepiać ostrzeżenia.
Zacznij łapać forumowe zasady! Tongue
#5
(24-07-2016, 19:40)BEL6 napisał(a): .


Jeżu chruścikowy, Gogen!
Odpisuj konkretnie albo wcale, bo inaczej takie rzucanie pojedynczymi słowami albo emotkami potraktuję jako nabijanie postów albo offtop i zacznę Ci wlepiać ostrzeżenia.
Zacznij łapać forumowe zasady! Tongue


Staram się tworzyć poezje, a tu masz- jeż chruścikowy
Jak się mam czuć?
Po co ostrzenia, od razu lepiej do więzienia. HuhHuh
#6
Czuć? Uprzedzam Cię o łamaniu regulaminu. Więzienie = ban. Nie denerwuj mnie, wiersz skomentowałam, a teraz wypełniam kolorowy obowiązek. Ostrzegam po koleżeńsku, że baby potrafią być wredne, a ja nie jestem wyjątkiem. Peace, joł! (Ale lepiej miej się na baczności).
#7
(24-07-2016, 21:42)BEL6 napisał(a): Czuć? Uprzedzam Cię o łamaniu regulaminu. Więzienie = ban. Nie denerwuj mnie, wiersz skomentowałam, a teraz wypełniam kolorowy obowiązek. Ostrzegam po koleżeńsku, że baby potrafią być wredne, a ja nie jestem wyjątkiem. Peace, joł! (Ale lepiej miej się na baczności).

prawdziwa cnota krytyk się nie boi
kolorowych obowiązków też
baby potrafią być wredne
zaświadcza chruścikowy jeż
#8
Żeby tak Twoje "poważne" wiersze były tak zadziorne. Byłoby coś przyciągającego uwagę. Smile

Zamykam wątek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości