Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pantum na cztery ręce* (lub łapki*) -----{ autorzy: chmurnoRYJny&Piramida88 }
#16
Cześć ^^

Taka zabawa językowa z nutką rymowania - czy udana? To chyba zależy już od poszczególnego czytelnika, jak dla mnie, każda zabawa może wnieść coś ciekawego. Czyta się przyjemnie nawet. A co do treści? Nie wiem sama w sumie. Jakoś szczególnie do mnie nie przemawia, ale czy w sumie musi?
Jestem ciekawa co jeszcze możecie z Pikrą stworzyć Wink


Pozdrawiam

E.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#17
Cytat:Wiosenna?Dziękuję za wyważoną i krytyczną opinię... Szacun...

Moja opinia nie jest krytyczna. W ogóle jej nie ma. Ośmieliłam się tylko coś zasugerować.
Przypatrz się jeszcze raz temu co napisałam wcześniej, a dostrzeżesz coś wręcz przeciwnego niż krytyka, coś co i tak nie ma żadnego znaczenia.

Machanie, machanie ręką - to moja odmiana pozdrawiam.
Smile



"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#18
To, że nie odzywam się od razu, nie oznacza że w ogóle się nie odezwę. Na wszystko przychodzi odpowiedni czasWink

Przede wszystkim dziękuję serdecznie za komentarzeSmile Każdy ma prawo do własnej opinii odnośnie utworu, czy to negatywnej czy pozytywnej(co w przypadku negatywnej zrazu nie musi go skreślać utworuWink, ale za to wzbogaca obraz jego postrzeganiaSmile)
Pisanie pantum z chmurnoryjnym było dla mnie dobrą zabawą i próbą jednoczenie(w tym gatunku) Jasnym jest, że nie każdemu musi ono przypaść do gustu, tym bardziej, że jest dość specyficzneSmile

Pozdrawiam
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości