Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obietnica
#16
Cytat:nasuwa się jeden, zdecydowanie wyrazisty sposób sprawienia przyjemności
jeden? mnie się nasuwa co najmniej krocie.
Odpowiedz
#17
Jak widać mam bardzo ubogie życie i/lub wyobraźnię Tongue

Bardziej mi chodziło o pierwszą myśl. A pierwsza myśl jest zawsze jedna Smile
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#18
Chmurnoryjny dziękuję za komentarz.
Nic nie zmieniłeś Tongue. To znaczy, że jest dobrze.
--------------------------------------------------------------
Bardzo cieszy to, że tyle emocji wzbudziłam tym wierszem.
Pozdrawiam wszystkich Smile
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#19
emocji? wydaje ci się. doprawiasz igle trzonek i trzy zębyTongue
Odpowiedz
#20
Cieszy mnie w takim razie, że ten trzonek i trzy zęby wywołały rumieniec emyczka, zaskoczenie i zbicie z tropu Piramidy, szok Laj, kosmate myśli chmurnoryjnego - to chciałam właśnie osiągnąć. Dla jednych to emocje, dla drugich widły.

Pozdrawiam.
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#21
e tam, przekomarzam się.
Odpowiedz
#22
(07-12-2013, 16:12)miriad napisał(a): e tam, przekomarzam się.

SmileSmileSmile
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#23
No proszę jak się nasze forum ożywiło pod tak króciutkim tekstem! To teraz nic, tylko pisać erotyki, czy też coś na ich kształt Wink

Fajny utworek.
Pozdrawiam.


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
#24
Kawy? Soku? Wódki? Miło, że pozytywnie Wink
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#25
(12-12-2013, 14:26)viosenna napisał(a): Kawy? Soku? Wódki?
Ja to bym raczej zapalił papieroska.Big Grin

Pozdrawiam
Dj.
Prawda jest jak dupa, każdy ma własną.
https://www.facebook.com/Waldemar.Biela.rysunek/?ref=hl
Odpowiedz
#26
Z tytoniem? Haszem? Gandzią? Smile

Pozdrawiam równieżWink
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#27
Obiecanki cacanki. Do świąt się przyzwyczaj, a subtelności smakowe opłatka są wątpliwe – wers ratuje karp (znów się poświęcił), zanim otworzysz usta zamiel językiem siedem razy – tak Galileusz podpowiadał. Wino jest do picia – jamę płucze się Elmexem, więc tu bym zmienił i... wracaj do kraju, dywan upierz i dolej zupy, to sprawisz mi przyjemność Wink bardzo mi się podoba, przeczytałem kumplowi i jemu też. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#28
(01-02-2014, 09:58)vysogot napisał(a): Obiecanki cacanki. Do świąt się przyzwyczaj, a subtelności smakowe opłatka są wątpliwe – wers ratuje karp (znów się poświęcił), zanim otworzysz usta zamiel językiem siedem razy – tak Galileusz podpowiadał. Wino jest do picia – jamę płucze się Elmexem, więc tu bym zmienił i... wracaj do kraju, dywan upierz i dolej zupy, to sprawisz mi przyjemność Wink bardzo mi się podoba, przeczytałem kumplowi i jemu też. Pozdrawiam!

Dziękuję za komentarz. Również pozdrawiam.
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#29
Łał, gratuluję zarówno wygranej OP, jak i zainteresowania. Tekstu też, bo jest całkiem przyjemny, pomijając drobiazgi, których uczepił się Vysogot ;p Podoba się, umiejętność pisania zarazem prostych i przykuwających uwagę na dłużej niż kilka sekund tekstów, nie sprawiających zarazem wrażenia wymuszonych jest rzadka, podziwiam Smile
Odpowiedz
#30
(02-02-2014, 11:51)księżniczka napisał(a): Łał, gratuluję zarówno wygranej OP, jak i zainteresowania. Tekstu też, bo jest całkiem przyjemny, pomijając drobiazgi, których uczepił się Vysogot ;p Podoba się, umiejętność pisania zarazem prostych i przykuwających uwagę na dłużej niż kilka sekund tekstów, nie sprawiających zarazem wrażenia wymuszonych jest rzadka, podziwiam Smile

Dziękuję księżniczko za odwiedziny i komentarz.
Cieszę się że Ci się podobało.SmileSmileSmile
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości