ołówek
#1
Ktoś mi kiedyś powiedział, że przerysowywanie, lub rysowanie z natury nie jest wielką sztuką.
Tak, tworzenie czegoś własnego jest ciekawsze i bardziej wartościowe, ale.. . Takie rysowanie też sprawia satysfakcję Smile


2 lata temu, jedne z pierwszych zajęć z rysunku pod egzamin na architekturę... temat: zieleń. 50x70, na zdjęciu widać może z 50x60, ucięłam kawałek z lewej strony, bo nie był jeszcze dopracowany i do tej pory tak jakoś wyszło... Big Grin
http://img718.imageshack.us/img718/5941/...odland.jpg

a tutaj Dave Grohl, dla koleżanki, a4
http://img407.imageshack.us/img407/9208/20100805753.jpg

teraz pracuję nad rysowaniem ludzi z wyobraźni ale fakt, jest to sporo trudniejsze...
Odpowiedz
#2
Przerysowywanie jest niezłe, żeby popracować nad techniką - co zresztą widać na załączonych obrazkach Big Grin
a jak inaczej się nauczyć rysować, niż rysując z natury?
Bardzo mi się podobają twoje rysunki. Pewnie szło by się doczepić kilku drobiazgów, ale nawet nie będę szukać - w końcu coś, na czym widać, że to rysunek, a nie kilka kresek postawionych ot tak, żeby coś narysować. Widać, że ktoś się napracował Wink Czekam na więcej.
Odpowiedz
#3
Genialne! No, cienie, proporcje! Tak jak powiedziała Pri, pewnie można by było się doczepić, ale po co? Brawo, ja też chcę więcej rysunków.`
Odpowiedz
#4
Dziękuję, bardzo się cieszę Smile Wrzucę niebawem coś, jak tylko wrócę do studenckiej klitki ;D Wychodzi na to, że na literackim forum jestem dobra we wszystkim, tylko nie w pisaniu hahaha
Odpowiedz
#5
Jeszcze chyba nie czytałam nic Twojego, ale w takim razie zamierzam Big Grin Zobaczymy Tongue
Odpowiedz
#6
Dave wyszedł fenomenalny :]
Odpowiedz
#7
Wow, jestem w szoku Tongue Genialne. Cudne. Piękne. Chcę więcej Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#8
dziękuje! teraz trochę mniej czasu na rysowanie tego co by się chciało rysować (bo krzesełka, opony i martwe natury... średnio Tongue), ale coś starego się znajdzie zanim naołówkuję coś nowego Big Grin
Odpowiedz
#9
Łoł, drzewa - powalające.
Odpowiedz
#10
Jedno słówko - niesamowite. Smile Ja nie potrafię przerysować prostego oka, więc szacunek i pokłony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości