Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
martwy
#1
tak łatwo kochać ludzi których nie znamy
z fabryki pod moją kołdrą
i tak ciężko jest potem zauważać
że wytykają mi błędy
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#2
rozumiałbym to w kontekście snów i podświadomosci, która nam coś przekazuje przez nie - ustami "postaci" różnych. Ale tytuł sugeruje co innego.. O czym to jest?
Odpowiedz
#3
(11-03-2013, 18:17)miriad napisał(a): rozumiałbym to w kontekście snów i podświadomosci, która nam coś przekazuje przez nie - ustami "postaci" różnych. Ale tytuł sugeruje co innego.. O czym to jest?

Wystąpienie pytania "o czym to jest?" w kontekście wiersza wskazuje na to, iż coś jest nie w porządku - albo ze mną, albo z tobą.

Kierowałem się tu brakiem empatii oraz dużymi wymaganiami co do osób, które zawodzą.
Nikt nie jest idealny, ot co.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#4
Mi się skojarzyło z portalami społecznościowymi i szeroko pojętym rodzajem przyjaźni z nimi związanej. Interpretacja jak interpretacja, każda jest okej. Krótkie, ale treściwe i spodobało mi się.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#5
To ten rodzaj poezji, która do mnie nie trafia?
Niestety za "mało wyrazu", może być i o wszystkim, jak i niczym. 2/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#6
(11-03-2013, 20:37)Piramida88 napisał(a): To ten rodzaj poezji, która do mnie nie trafia?
Niestety za "mało wyrazu", może być i o wszystkim, jak i niczym. 2/5

Dla każdego coś miłego, uniwersalizm może nie angażuje tak emocjonalnie, jak dosłowne "uderzenie", ale daje wolność.

Pozdrawiam.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#7
Cytat:Wystąpienie pytania "o czym to jest?" w kontekście wiersza wskazuje na to, iż coś jest nie w porządku - albo ze mną, albo z tobą.
Przyjacielu, coś MOŻE być nie w porządku z wierszem. Ew. z moją zdolnością domyślunku.
No więc "z fabryki pod moją kołdrą" nie można rozczytać, jako metaforę o snach??
O czym to jest?
Odpowiedz
#8
(12-03-2013, 01:12)miriad napisał(a):
Cytat:Wystąpienie pytania "o czym to jest?" w kontekście wiersza wskazuje na to, iż coś jest nie w porządku - albo ze mną, albo z tobą.
Przyjacielu, coś MOŻE być nie w porządku z wierszem. Ew. z moją zdolnością domyślunku.
No więc "z fabryki pod moją kołdrą" nie można rozczytać, jako metaforę o snach??
O czym to jest?

Czytaj to jak chcesz, czym się kierowałem pisząc, już podałem wcześniej.

Pozdrawiam, to, że każdy myślał co innego to chyba plus dla mnie.

Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#9
Lantus, a gdyby tak słowo - zauważać - zamienić na - przebaczyć - ?
SmileSmile
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#10
Cytat:Pozdrawiam, to, że każdy myślał co innego to chyba plus dla mnie
no tak;] 10 punktów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości