drobniaki
#1
I dzień dobry
II pomimo, że nie pisuję
III nie przeszkadza to?

niektóre moje szkice mogą się wydać
dziwne

a.
absyntowy plakat zainspirowany kartonami po tymże trunku ustawionymi przy gorącej ulicy Rzymu. Kurz, piach, slońce, tłum.
a więc skąd czeskie napisy? moja tajemnica.
absynt

b.
nie wiem, co myślałam, kiedy to rysowałam.. bogini częściowo bez kończyn, zmamienia się w wiatr. nikła
bogini

c.
narysowane ot tak, przy nauce biologii.
przyjemne z pożytecznym
czaszka
miękkie ołówki są ok

d.
z uwielbienia i przypływu zapału. szkic hugh'a we wcieleniu Dr House'a.
jestem wierną fanką.
Gregory House

e.
grafika w rodzaju autoportretu, w trakcie tworzenia w głośnikach pojawiły się Strachy Na Lachy... uwidoczniło się to w podpisie
ostatki

f.
grzybowa panienka, pieczarkowa. z nierealnie chudymi i długimi nogami, zatraceniem proporcji, z niemożliwością i niebytem jej istoty.
(niedokończone, szkic)
miss mushroom

g.
ostatnia praca, jak na dzien dzisiejszy.
zimowo. sennie. mroźno.
zimna

zapraszam do przeglądania, oglądania,
wpatrywania się, rozkładania na czynniki pierwsze.
chętnie zobaczę jakąś opinię
(i więcej niż jedną)
niekonwencjonalność, niereformowalność, nieprzewidywalność, nieracjonalność.
lubię słowa na nie.
Odpowiedz
#2
Witaj na Inku,

Nie znam się na rysunku, ale powiem Ci co myślę jako laik Smile
1. reklama do złudzenia przypominająca te profesjonalne. Bardzo mi się podobały dopracowane szczegóły i kolory.
2. pomysł piękny, jedynie wg mnie ma ona za wąską talię - niczym mężczyzna. Powinnaś dodać jej więcej kobiecych kształtów Smile
3. Cudo! choć nie umyka uwagi, że oczodoły nie mają tej samej wielkości i są lekko nierówne.
4. Gregory <serce> Masz u mnie dużego plusa. Byłoby niemal jak zdjęcie, gdyby reszta ciała nie była imho nieco za mała w stosunku do głowy
5. Fajny plakat. Ciekawe farby. Podobają mi się te klimaty. Bez zarzutu.
6. Ładne wykonanie. Ciekawy motyw z grzybową sukienką i nakryciem głowy. Smile
7. Oj! Na czasie! Śliczne. Jak obraz malowany przez mróz na szybie.


Niewątpliwie masz talent! Tylko pogratulować. Umieszczaj więcej swoich prac, jeśli wpadną w oko redakcji naszej forumowej gazetki w oko to może już niebawem zadebiutujesz Big Grin Rysuj i publikuj, nie raz tu jeszcze zajrzę!

Dużo weny życzę, pozdrawiam,
Lilith
6.
Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj.
William Shakespeare
[Obrazek: gildiaPiecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
jestem zaskoczona tak miłym przyjęciem prac.. nie pomyślałabym..
Dziekuję.
Co do Grega rysowałam ze zdjęcia, w którym perspektywa nie była hmm... typowa, może jakbym dorobiła jakieś tło wyglądałoby lepiej...
Rzekoma bogini miała mieć to do siebie, że figurą przypomina lekko mężczyznę. Może rzeczywiście ciut przesadziłam, aczkolwiek efekt osiągnięty- odbiorca zastanawia się na kobiecością owego boga.
O to chodziło, w sumie nie wiadomo jak takie bóstwa powinny wyglądać i jaką mieć płeć.
zatem nie tylko w poezji trzeba szukać znaczenia między wierszami...

Jeszcze raz dziękuję za słowa uznania, ale nie mam zamiaru spocząć na laurach.
Pozdrawiam i zachęcam do polemizowania,
Alicja
niekonwencjonalność, niereformowalność, nieprzewidywalność, nieracjonalność.
lubię słowa na nie.
Odpowiedz
#4
2. Urzekło mnie najbardziej. Inne oczywiście też są świetne, ale to mną potrząsnęło.
Il-wieħed li jixtieq li jkun oriġinali u gost
Hypocrisy...
1/2011[/p]2/2011

Odpowiedz
#5
Pierwsza praca przypomina mi Pop-Art. Pozostałe szkice na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe ile czasu nad tym siedziałaś. Jak na taką młodą osobę to talent masz ogromny.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
wierz mi, ja nie mam cierpliwości do długiej roboty. jak najszybciej, jak najlepiej. szybko mi się nudzi pracowanie nad jedną rzeczą.
co do talentu, to nie ma co przesadzać Tongue
niekonwencjonalność, niereformowalność, nieprzewidywalność, nieracjonalność.
lubię słowa na nie.
Odpowiedz
#7
Czułem, że brakuje Ci cierpliwości, tak jak mi zresztą i dlatego rzuciłem rysowanie, bo za bardzo mnie nosiło. Podarłem więcej "prac" niź zostawiłem. Reguła jest taka : Nawet osoba totalnie przeciętna w rysowaniu czy nawet pozbawiona tzw.talentu jest w stanie stworzyć coś naprawdę dobrego jeśli poświęci temu odpowiednio dużo czasu. To co tutaj przedstawiłaś jest pewnie robione od ręki, nie? Takie rzeczy robisz od ręki, a to dowód naprawdę wielkiego talentu. Zakładam się, że jakbyś poznała do tego inną drogę ( tzw. wymierzanie, czysta matematyka ) to tworzyłabyś rzeczy cudne.

Nie chce brzmieć jak buc, snob czy jakiś znawca, ale serio uważam, że jak się przyłożysz to np. za rok możesz sprzedawać swoje prace na róźnych stronach po kilka stówek czy nawet tysięcy.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Tak, wszystko od ręki. Chyba przede wszystkim brakuje mi jakichś zajęć. Nauka rysunku, porządna.
niekonwencjonalność, niereformowalność, nieprzewidywalność, nieracjonalność.
lubię słowa na nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości