Potęga Opowieści Jim Holtje
#1
Ksiażka Jim’a Holtje Potęga opowieści, już samym tytułem zachęca do przeczytania. Postanowiłam sprawdzić, na czym polega siła tej pozycji. Jim Holtje światowej sławy twórca przemówień postanowił wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie i stworzyć oryginalną książkę.
Jej lektura była dla mnie ogromną przyjemnością. Autor zawarł w niej opowieści największych rekinów biznesowych takich jak: Steve Jobs, Bill Gates, czy Mark Zuckerberg. We wprowadzeniu Holtje podkreśla swoją subiektywność w doborze historii. Uważam jednak, że tak świetny specjalista właśnie poprzez kierowanie się swoją własną oceną mógł stworzyć tak ciekawą pozycję. Każda z tych historii zawiera w sobie dawkę humoru i optymizmu. Opis biznesowych zmagań ludzi sukcesu dają ogromną chęć do działania.
Książkę uważam za lekturę obowiązkową dla każdego przedsiębiorcy, który chce budować prawidłową komunikację w swojej firmie. Mimo, że historie dotyczą często odmiennych tematów, to posiadają wspólne przesłanie - podstawą działalności każdej firmy jest dobra komunikacja!
Kolejnym plusem tej pozycji jest możliwość słuchania książki, która została wydana również w postaci audiobooka. To ogromne udogodnienie dla osób zapracowanych i spędzających dużo czasu w samochodzie. Koniec z wymówkami braku czasu na czytanie.
Książka jest napisana przyjemnym i prostym językiem, który ułatwia rozumienie i skupia naszą uwagę zarówno podczas czytania jak i słuchania. Również forma opisywania każdej historii wzmaga naszą aktywność i zainteresowanie.
Książka jest solidną dawką wiedzy i humoru oraz bogatą skarbnicą, którą możemy wykorzystać w każdej sytuacji. Jest pozycją, której zdecydowanie warto poświęcić swój czas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości