Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siekiera, motyka
#1
Siekiera, motyka, spluwa, semtex
W Niemczech gwałty i przestępczości bezkres
Siekiera, motyka, krew i piach
Na ulicę wyjść jest strach!

Siekiera, motyka, dziennikarze
Milczą bo tak UE każe
Siera, motyka, policjanci
Nic nie robią a tłum gwałci.

Siekiera, motyka, imigracja
W diabły poszła biała rasa
Siekiera, motyka, czarny ptak
Wolne media trafił szlag.

Siekiera, motyka, bomby i strzelaniny
To efekty euro-polityki
Siekiera, motyka, poprawności
Tolerancji i równości.

Siekiera, motyka, pupa blada
Źle się dzieje u sąsiada
Siekiera, motyka, mołotowy wszędzie
a ISIS śmieje się.

Siekiera, motyka, czarny demon
Maszeruje ich milion
Siekiera, motyka, ciemny lud
Kasę dawać, spodnie w dół!

Odpowiedz
#2
Gdzieniegdzie rytm się gubi ale bardzo trafnie ujęte nie tylko to co dzieje się u sąsiada ale i dalej Big Grin Podoba mnie się, 13/10.
Odpowiedz
#3
Jak już robisz propagandową parodię, to chociaż zrób ją z rytmem i rymami xd ale jest fajne 7/10
Odpowiedz
#4
Można to było napisać staranniej, wtedy by miało wartość, a tak to tylko desperacki krzyk bezradnego białasa.
Odpowiedz
#5
Rytmicznie istotnie porażka. No i wątpię czy autor wojennej przyśpiewki aspirowałby do istnienia na forum literackim. Było to śpiewane ku pokrzepieniu serc. Mnie nie pokrzepiłeś. Po co to w takim razie jestHuh?
Odpowiedz
#6
A mi się nie podoba. Nie wiem, co to robi w dziale "poezja". Wzdycham do tych poetyckich zabiegów i takie tam.
Treść jest bardzo... hałaśliwa? Wzbudza w czytelniku falę emocji, wspierając oburzenie w kierunku ostatnich wydarzeń. Ale jakoś... nic nie wnosi. "Krzyk bezradnego białasa", jak to ujęła Czarownica.
Niechlujny. Rytm, rymy... uciekają. Zdecydowanie uciekają, i to tak daleko, że ledwo czasem widzę jednego czy dwóch "przedstawicieli tego zaniedbanego gatunku", który skutecznie wytępiłeś w tym wątku. Siekierą i motyką? Big Grin
Odpowiedz
#7
Vlad, tekst do poprawki. Ja twierdzę, ze warto... ku pokrzepieniu serc Wink
Odpowiedz
#8
Ach, pomijam już fakt, że inspirowane obrazkiem z JebZDzidy, część rzeczy prawie żywcem zerżnięta. Niemalże plagiat Smile
Odpowiedz
#9
Zawsze się trochę inspiruje.

[Obrazek: d4894y]

Odpowiedz
#10
To proponuję przenieść temat do sekcji "Relaks"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości