Shoutbox, a raczej jego brak
#1
Tongue 
Witam, mam sprawę do administracji.
Chciałbym się spytać, kiedy wróci shoutbox?
Dotarło do mnie, że jest zamknięty do odwołania z powodu kłótni(?) kilku userów, ale moim to nie jest wystarczający powód, żeby pozbawiać forum jego najlepszej części Smile
Bądźmy szczerzy, ogólny poziom tekstów na inkaustusie nie jest wysoki, a forum służy bardziej doskonaleniu warztatu pisarskiego. Pomimo paru perełek ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego, co będzie się czytało z prawdziwą przyjemnością, dlatego też najlepiej spędza się czas w shoutboxie.
Może się mylę, ale w regulaminie raczej nie ma punktu o ponoszeniu odpowiedzialności zbiorowej za głupotę pojedynczych userów?
O co więc chodzi? Czyżby adminstracja sobie nie radziła?
Proszę o przywrócenie shoutboxa, bez niego forum wiele traci. Jestem pewien, że większość userów się ze mną zgodzi Smile
#2
Niestety, root jest nieugięty. Już był jeden taki wątek.
#3
Pisanie z małej litery jest bardzo adekwatne.

Hm.


Przepraszam wszystkich, it's my fault.
#4
Przemku, też żałuję, a chodzi o ten wątek haniela? Smile To w sumie z niego się wszystkiego dowiedziałem.

Duśka, mnie przy tym nie było, ale to raczej nie ty zamknęłaś sb Big Grin Nic sie nie stało Smile
#5
Nie, Duśka. Nie jest adekwatne. Po prostu sam tak się nazwał.

Ja zresztą też.
#6
Hej, bo mi mój temat zamkną! Big Grin
#7
No cóż trzeba uszanować co Root postanowił i tyle.

Pirka
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#8
Co to znaczy "nosąca"?


Ogólnie, szacunek, szacunkiem, ale jakby nie patrzeć padło tylko jedno zdanie, które można by uważać za kłótnię.
#9
(16-10-2011, 00:53)Duśka napisał(a): Co to znaczy "nosąca"?


Ogólnie, szacunek, szacunkiem, ale jakby nie patrzeć padło tylko jedno zdanie, które można by uważać za kłótnię.

nic poza literówką, a co?
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#10
Zwracam uwagę, że mam również możliwość zablokowania pisania postów na forum.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#11
A nic, myślałam, że to może coś związanego z nosem.
#12
Widać, że ominęło mnie coś ciekawego. Jak zwykle.
Niebo dla tego, kto rozpęta piekło!

Piekło dla tego, kto nie wierzy w niebo!
#13
Root, za co? Za to, że userzy bulwersują się, bo zamiast ukarać mnie i ew. Pirkę, wszyscy oberwali? Serio sb jest katalizatorem życia na tym forum i Ink bez sb to jak nieuzbrojony żołnierz na wojnie. Cóż poradzisz.
#14
Ano fakt. Sb to najciekawsza funkcja Inka.
Niebo dla tego, kto rozpęta piekło!

Piekło dla tego, kto nie wierzy w niebo!
#15
(16-10-2011, 00:58)Duśka napisał(a): Root, za co? Za to, że userzy bulwersują się, bo zamiast ukarać mnie i ew. Pirkę, wszyscy oberwali? Serio sb jest katalizatorem życia na tym forum i Ink bez sb to jak nieuzbrojony żołnierz na wojnie. Cóż poradzisz.

W takim razie niech userzy mają pretensje do Ciebie i Piramidy, a nie do mnie.

Wątek zamykam. Sprawę uważam za wyjaśnioną.

Wszelkie konflikty i niejasności proszę załatwiać prywatnie, a nie na kanale publicznym.

Każdy kolejny wątek dotyczący tej sprawy zostanie nagrodzony banem.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości