SB
#1
Root, bez jaj, dwie osoby się posprzeczały, a Ty zamykasz sb dla wszystkich. Nie wiem, co się działo wcześniej, ale nie szkodzi. Za burdy na sb leciały bany, co najwyżej, a teraz nagle co?
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
#2
A teraz, decyzją Administratora SB zostaje zamknięte do odwołania.

Temat uważam za zamknięty.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#3
Tak, bo Ty możesz to sobie zrobisz, to co chcesz, tak? Czym inne osoby zawiniły, że nie mogą z sb teraz korzystać? Niczym, ale co z tego.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
#4
Tak, mogę to zrobię, jeśli moim zdaniem będzie to działanie dla dobra forum.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#5
A jakie widzisz w tym działanie dla dobra forum, skoro użytkownicy owego forum nawet nie mogą ze sobą popisać? Bany były do tej pory dobrym rozwiązaniem, teraz też by się sprawdziły. Zwłaszcza, że Duśka nawet chciała. Oczywiście nie chodzi mi, żeby namawiać do dawania tych banów, ale zamknięcie sb przez dwie osoby to przesada, więcej niż lekka.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
#6
To Twoje zdanie, masz do niego pełne prawo. Moje jest zgoła odmienne.

Nie muszę się tłumaczyć ze swoich działań administracyjnych.

Temat uważam za zamknięty. Po raz ostatni.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#7
Nie mogę sobie popisać na sb, to gdzieś muszę. Spoko, admin ma zawsze rację, nawet... Resztę znasz. Dziękuję, dobranoc.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
#8
Dobranoc.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#9
Złamię ciszę bo nie zdzierżę. Decyzja o zamknięciu SB nie jest tylko roota. Wszyscy atakują głównie jego. Na wielu forach SB w ogóle nie istnieje i dają sobie radę. Jeśli chcecie sobie pogadać z ludźmi to macie PW/gg/skype/puby/imprezy/błękitną linię/spotkania AA itp. SB było wielokrotnie wyłączane w przeszłości. Guess what!! Nadal żyjemy. Na zakończenie - sam najwięcej czasu spędzałem na SB, lubiłem je. Ostatnio straciło dla mnie na wartości bo nic tam nie było. Skoro na SB nic nie było i zostało zamknięte tzn. że straciliśmy nic. Peace.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości