Rok
#1
To jest akt i przedstawia kwiecień.

http://piagizela.files.wordpress.com/201...tniowa.jpg

Sama widzę, że usta skopane. Co jeszcze?
Zabawiam się słowami, których dawno brak.
Odpowiedz
#2
IMHO jest nieproporcjonalna głowa (czoło za wysoko) i lewa ręka za chuda. Ale ogólnie nawet udany rysunek. Brakuje wykończenia, tła, jakichś bajerów naokoło. Na teraz to półprodukt imho.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Koncepcja na razie jest beztłowo-bezbajertowa, ale zobaczę, jak skończę całość.
Zabawiam się słowami, których dawno brak.
Odpowiedz
#4
Troszkę nieproporcjonalna głowa,nogi też bym poprawił. Brakuje wykończenia,ale ogólny zarys całkiem niezły.

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#5
Głowa ok. Lewa ręka za chuda, lewa pierś dziwna, lewe biodro zbyt płaskie. W tej pozycji jak kobieta siedzi biodro jest bardziej okrągłe, szczególnie, że grubość ud wskazuje, iż to nie chudzina. Z dłoniami masz duży problem, ale to nie dziwota, nikt kto nie uczył się rysunku dłoni dobrze nie narysuje. Łydka lewej nogi, chyba zły skrót perspektywistyczny, bo coś jej dolega. Spróbuj większy kąt, ale taką samą długość.
Poproś jakąś proporcjonalną koleżankę żeby ci tak usiadła. Nie musi się przecież rozbierać. Wystarczą getry i jakaś dopasowana koszulka - przynajmniej na tym etapie. Wink
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz
#6
Lewa dłoń za mała. Reszta nawet fajnie wygląda (w szczególności cała głowa).
Odpowiedz
#7
Nie żebym aspirowała do poziomu malarskiego Schielego, ale tak mi się wydaje, że nie wszystko musi być idealnym odwzorowaniem. To jeśli chodzi o kąty.

Ręce - to tak. Do wypracowania, właściwie - do wypracowania sposobu, bo te rysowałam trochę na ślepo. Tak samo palce u stóp, pierwszy raz.

Myślałam też nad oprawą wpadającą w tła secesyjne.
Zabawiam się słowami, których dawno brak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości