Pomocy
#1
Chce usunąć mój dramat, ale nie wiem jak. Chce go wysłać na konkurs, ale teksty nie mogą być publikowane. Co zrobic?
Odpowiedz
#2
Po pierwsze - zły dział.
Po drugie - PW do Zielonych.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem, skoro już go tutaj opublikowałeś to nawet jeżeli teraz go usuniesz to będzie trochę oszustwo wobec organizatorów konkursu. Nie wydaje Ci się?
Odpowiedz
#4
Żeby usunąć wątek, musisz napisać do któregoś z administratorów. Proste. Ale z tego, co wiem, zakaz publikacji prac konkursowych działa w obie strony osi czasu. Ani po zgłoszeniu do konkursu, ani przed nie mogą być publikowane.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#5
Wyślij PW to któregoś z adminów (mogę być ja Big Grin), podaj niezbędne szczegóły i uzasadnienie.

Generalnie nie usuwamy tekstów, ale w specjalnych przypadkach odstępujemy od tej zasady, ale wtedy jedynie możemy dany tekst ukryć. Powodem jest - i tu już piszę dla ogólnej informacji - zmniejszenie liczby postów przez użytkowników, którzy komentowali dany wątek, a tego nikt nie chce Smile

Tak czy siak, jak napisał Magoot, będzie to troszkę oszustwo, no ale to Twoja decyzja.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości