Ostatnia Prosta
#16
Cytat:kogo obchodzi poziom prowadzącego, tym bardziej, że jego teksty może poczytać w dziale ogólnym poezji?

Nie wszystkie utwory zamieszczone w witrynce są zaprezentowane w dziale poezja. Z resztą to funkcjonuje na zasadzie czytelni, także moim zdaniem trochę to zmienia postać rzeczy.

Osobny wątek, bo dotyczy Gildii i na jej potrzeby został stworzony...

Każde "może" sprowadza się do wątpliwości, a co za tym idzie nie pewności i stąd znaki zapytania. Nie stwierdzenia.

Tak się składa, że Gildia zawiera dział "Warsztaty" który sam z siebie oznacza doskonalenie umiejętności, a chyba dalej nie muszę tłumaczyć(...)

[Obrazek: Piecz2.jpg]






#17
Przeczytałem "Prousta" i już myślałem, że podyskutuję z kimś o geniuszu cyklu pt. "W poszukiwaniu straconego czasu". Chociaż... to chyba nie było jego ostatnie dzieło.

Greg, powodzenia.
#18
Proszę o nie robienie offtopu
[Obrazek: b22j.jpg]
#19
Nie offtopuję. Też odchodzę z forum. Nikt mi nie rozkazuje. Gdy dałem się ponieść emocjom i oznajmiłem, że odchodzę przez jakąś tam cenzurę, dostałem PW od Fanty: "Nie odchodź, Lynch, łajdaku. Cóż ja bez Ciebie pocznę?" I nie tylko od Fanty zresztą. Ale wiesz, życie, życie. Po prostu zaczyna mi brakować czasu na fora literackie. Za rok, może dwa wrócę z pierwszym rozdziałem swojej autobiografii. Nie wymyśliłem jeszcze tytułu, ale luz. Jestem dobrej myśli.

Pozdrowienia.

http://www.youtube.com/watch?v=Zlw1F6z1M9o

Wyciągnij się na brzuchu,
Odbiornik tuż przy uchu postaw.
Sprawy za sobą wszelkie,
Jak by nie były wielkie zostaw.

#20
ja pozwolę sobie na upublicznienie pw od kapodacji na temat tego tematu Smile

prowokacja? niech się każdy dowie, administracja nie powinna tak pisać :/ http://zapodaj.net/images/57b6bd7ee5dd7.jpg

lych zostaniemy w kontakcie mam taką nadzieję Smile ciekawe co się stało takiego w twoim życiu nagle że brak czasu na forum, ja zaczynam interesować się bardziej swoim życiem i tym co muszę zrobić
[Obrazek: b22j.jpg]
#21
Cytat:prowokacja? niech się każdy dowie, administracja nie powinna tak pisać :/ http://zapodaj.net/images/57b6bd7ee5dd7.jpg



Osobiście nie widzę nic złego w tym poście gregorminie.
Natomiast ja uważam, że w złym tonie(niestosowne) jest pokazywanie PW, które dotyczą osób trzecich.
Co to w ogóle ma do ogółu tematu?
Jeśli odchodzisz z forum, to po co tutaj przesiadujesz, pisujesz?Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#22
żeby coś z tobą zrobić, mam tu swoje sprawy do załatwienia co nie zmienia faktu że to leży w temacie, a o tobie też wiem co nie co że to ty mi kazałaś odejść myślisz że jesteś pempkiem forum?
[Obrazek: b22j.jpg]
#23
Działaj. Szkoda czasu na zbędne ględzenie.

http://www.youtube.com/watch?v=bvQkt5t_axU

Zjawia się i znika
Śliczny taki - Mister of America


PS. Nie wiem jak Ty, ale ja odbieram tę wiadomość jak taki wiesz... Podryw. Lep na kobiety jak w mordę strzelił Wink

Howgh!


#24
Nie wydaje mi się, by ktoś w ogóle był pępkiem forum, ale Ty chyba myślisz tak o sobie wstawiając ten cały śmieszny temat, który powoli wkracza w sztukę/ dramat?
Nie miej mi za złe gregorminie, pytam bo nie rozumiemSmile

Czyli to jednak na mnie nagonka, proszę zostaw mnie wreszcie w spokojuSad

NIE KAZAŁAM CI ODCHODZIĆ!
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#25
Dobra, widze, że to się przeradza w prywatny konflikt.

OSTRZEGAM.

KAŻDA KOLEJNA OSOBISTA WYCIECZKA ZAOWOCUJE BANEM.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#26
nie tylko ja to widzę ale nie którzy nie mają ODWAGI do swoich poglądów...

lynch mam już kogoś i cieszę się że ten ktoś jest prawdziwy a nie zakłamany Smile
wychodzę z tąd dumny mając większość za durni pospolite kozaki w necie pizdy w świecie POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH! Smile
[Obrazek: b22j.jpg]
#27
Co do ocen:

Będąc nauczycielem doskonale wiem że żadna ocena nie jest do końca obiektywna, zawsze wkrada się błąd bo na ocenianą cechę rzutujemy swój stosunek do ocenianego

Co do utworów:
Nie wypowiem się, bo byłbym sędzią w swojej własne sprawie.

Co zaś do Tomiku wspólnego:
Gildia Poetów uzyskała akceptację do takich działań.

Moje osobiste zdanie:
Gregormin: Myślę, że mamy tu do czynienia z dość (powiem nieładnie) niesmacznym działaniem pod tytułem: "Nie chcą mnie głaskać po główce, to ja im pokażę."
Twoje posty niestety są napastliwe, podsycają kłótnię i stanowczo nie wnoszą nic konstruktywnego.

Dlatego też dyskusję zamykam.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości