Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O czym warto pamiętać
#1
Nie jesteś sam, nie jesteś sama -
każdy potrzebuje miłości, to nie fama.

Pamiętaj, choć człeka trafia kurdebladość,
poszukaj - smutek to zagubiona radość.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#2
To raczej nie wiersz, tylko rymowanka. I to taka nie najwyższych lotów, bo rytm kuleje, a rymy są wybitnie częstochowskie (a w czterech wersach można się bardziej postarać). Podoba mi się tylko końcowa myśl - smutek to zagubiona radość, ale to nie broni słabej reszty. Pozdrawiam.
"Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę, to jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widział gotycki kościół. (...) I kiedy cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nie tknięte, a ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta."
Halina Poświatowska

[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#3
Dla romantyka poszukującego u mnie och-achów to na pewno nie jest dobre. Chociaż... nauczy pokory.

Pozdrawiam, pen.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#4
nie uczy niczego a koncowy" smutek"równiez i mnie sie podoba
nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
#5
Twoim zdaniem. Miałem na myśli relację.
Tworzę i nie wiem, co mnie porusza, pociąga.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#6
przepraszam , moim zdaniem. Smile
nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
#7
(23-07-2013, 10:50)mundek131 napisał(a): przepraszam , moim zdaniem. Smile

Tak miło spotkać kulturalnego człowieka, choćby na forum internetowym. Smile
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#8
Cytat:poszukaj - smutek to zagubiona radość.
dla takich perełek własnie czyta się te twoje kiszkoskręty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości