Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzi
#1
na ramieniu brakło miejsca 
dusza błądzi w mitochondriach
spokój z wyczuwalnym napięciem
naładowanych erotyzmem cząsteczek

 
cisza przed burzą 
zamilkły kosy

 
kłosy wyprostowane 
wpatrzone w niebo 
oczekują
Odpowiedz
#2
Erotyk jak nic, a przynajmnien ja tak odczytuję... Tylko kosy kłosy wpadają na siebie, tylko nie mam żadnego pomysłu...
Odpowiedz
#3
Dzięki - zabieg kosy-kłosy zamierzony Smile
Odpowiedz
#4
Bardzo dobry.
W pierwszej bym poplewił, ponasadzał.
Ale to ja.
A wiersz jest twój, a reszta moja.
Odpowiedz
#5
Heh Big Grin No ja miastowy od zawsze , więc ... Big Grin
Odpowiedz
#6
ależ te kosy (śmierć, albo skojarzenie z 'ekhm, uprawianiem"? albo jedno i drugie?) i kłosy ładnie dopasowne. zwłaszcza, że ... kłosy nie na sztorc, ale wyprostowane (niczym homo erectus, ale spoko... nie będę robił aluzji i analogii do "myślącej trzciny", jakoś dziś nie mam ciśnienie na Pascalia, bo serce mi rozum zjadło i ... postawiło mi kłosa na sztorc, bo "wiosna, czy cycuś?", "czy-coś-cóś" znaczy się...). No i mi tak wyszedły i wyszły te kłosy fallicznie. Znaczy się, jak cały łan i kurde, aż sie zastanawiam, jak to w bokserkach pomieścić i .., aż strach na myśl o kombajnie, znaczy o kobietach. bo by się poiłosiło, ale cały łan? no, to wygląda, że fiizyczna możliwość to z jednej ino mieć łan, a te inne (znaczy kłosy) to mieć na zaś, na zapas. ot, do dokręcania trzymać w skrzynce z narzędziami i ... uważać tylko na gwint. nie, no dobra, kończę, bo muszę zajarać... przed, a potem po.... (ale)ś'mi dał popalić... 5/5


mój kłos oddaje na Ciebie głos... mimo wszystko... ale spoko... dodatkowo śmiem zauważyć, że cieszy to tę, która ma być przyczyną papierosa po... zasianiu, zasadzeniu i po żniwach.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#7
Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości