Szukam książek
#1
Witam mam mały problem . Ponieważ szukam ciekawych próz . Przeczytałem kilka książek , w których niestety mnie nic nie zaciekawiło . Prozy potrzebuję na sobotę [5.12] . Jeżeli ktoś już zdecyduje się mi pomóc to prozy jak najbardziej mile widziane na moim adresie meilowym . [ tvd1@tlen.pl ]
Prozy najlepiej gdyby były wybitnych i mniej wybitnych autorów. Tylko nie amatorów . Jak nie na e-mail to o ile można to też by były mile widziane na forum .

Z góry dziękuję za chęc pomocy .
Pozdrawiam, Cymbałek .
Cymbałek, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
#2
A ja się przyznam, że nie rozumiem?
Chodzi ci o propozycje tytułów do przeczytania? Zerknij do naszej "biblioteki", a jeśli liczysz na czyjeś propozycje to przydałoby się choćby określenie gatunku... Wszak każdy ma jakieś.... upodobania.
Just Janko.
#3
Uściślij. Proza to jest temat cholernie szeroki, więc nie rozumiem "szukam próz". Na usta ciśnie mi się słowo WTF?! Jak to szukasz próz? Idziesz do jakiejś biblioteki i bierzesz obojętnie jaką książkę. Poza tym... "Tylko nie amatorów". Znowu ciśnie mi się słowo WTF?! Poza ty zła nazwa tematu, zmieniam.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
#4
(29-11-2009, 13:34)Janko napisał(a): A ja się przyznam, że nie rozumiem?
Chodzi ci o propozycje tytułów do przeczytania? Zerknij do naszej "biblioteki", a jeśli liczysz na czyjeś propozycje to przydałoby się choćby określenie gatunku... Wszak każdy ma jakieś.... upodobania.

Gatunek obojętny . Każdy gatunek prozy mile widziany. Smile
Cymbałek, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
#5
Jeżeli chodzi Ci o jakieś e-booki, to wiedz, że poza legalnie nabytymi i ogólnodostępnymi w sieci, darmowymi, każda forma ich dystrybucji jest piractwem, a my tu nie popieramy tego procederu. Tym bardziej nie zezwalamy na umieszczanie na tym forum nie swoich utworów (bez zgody ich autorów). Takie coś podpada pod natychmiastowy i trwały ban.
Jeżeli zaś chodzi ci o tytuły powieści i ewentualne recenzje, zajrzyj tu: http://literatura.top-100.pl/
Jest tam cała masa stron o szeroko pojętej literaturze a na nich mnóstwo omówionych pozycji
Cytat:wybitnych i mniej wybitnych autorów
Z pewnością znajdziesz na nich coś, co Cię zainteresuje. U nas niestety (lub "stety", bo to zależy dla kogo) utwory swoje prezentują wyłącznie "amatorzy".

Temat zamykam. // Kot
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości