KONKURS - Radość pisania. REGULAMIN
#31
Podaję oficjalne wyniki
Konkursu Radość Pisania

Miejsce I
ex aequo
opowiadanie Valentino pt. "Rzeczy"
collage poetycko - epicki Lyssy pt."Za kurtyną tupią debiutanci"


Miejsce II
opowiadanie Laja "Utopia"

Miejsce III
opowiadanie El Commediante pt. "A jednak ktoś tam wraca"


gratuluję

Pozycje wyróżnionych prac są jedynie przymusowym kompromisem
Prace zostaną opublikowane w najbliższym numerze Via Apii, a wszyscy Autorzy otrzymają nagrody książkowe.

Podaję wyniki. Recenzje i refleksje związane z pracami w numerze.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#32
Do udziału w warsztatach zapraszam autorów wszystkich wymienionych 8 tekstów.
a także - usera o nicku elek.
W najbliższym czasie pojawi się info
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#33
Warsztaty rozpoczną się 1 kwietnia. Musze dopracować szczegóły merytoryczne i techniczne.
Informacje programowe pojawia się w tym tygodniu (myślę że ok. piątku)
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#34
Odpadłem?
Odpowiedz
#35
Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I ooopssssss
Nie wpisałam. A w cytatach przecież jest!
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#36
wpisz wpisz, dobrze jest miec takiego racucha zjarucha w warsztatach.Big Grin



Wpisałam, przepraszam za zamieszanie//Edit Natasza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości