Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze noce będą nasze
#1
Zdecydowałem się wrzucić ten wiersz osobno, bowiem ma dla mnie szczególne znaczenie i jestem bardzo ciekawy opinii. Ja chyba nie potrafię go sam ocenić, gdyż patrze na niego przez pryzmat dużych emocji i uczuć

Jeszcze noce będą nasze
Magdzie

Dotknij jeszcze mojej skóry,
scałuj ze mnie resztki dnia,
w płomień nocy zanurz palec
i namaluj we mnie nas.
Rzeźb mi w głowie, rzeźb obrazy,
śpiewaj barwy, zagnij czas,
wdychaj ze mnie pełnię lata,
ucisz słońca oczu tren.

Rozkołysaj brzegi świata,
delikatnie popchnij w sen:
nasze ciała są jednością
póki nowy wstanie dzień.
Niech rozkwitną gdzieś głęboko
i przez jutro dadzą przejść,
wielkie: wybuch i implozja,
i namiętność - sprawcza moc,
by nas w pełni znów zastała
żarem ognia błysków noc.

Leeds - samotnie, 02. 09. 2009
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#2
Root - to chyba Twój najlepszy wiersz jaki do tej pory czytałam. Dziwi mnie, że nikt go nie skomentował. Ocieka cudownymi metaforami i uczuciem. Jest cudownie emocjonalny. Chciałam zacytować jakiś fragment i go pochwalić ale nie da się. Całość jest doskonała.



Och, dlaczego dla mnie nikt nigdy nie napisał TAKIEGO wiersza? Tongue
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#3
Hm, trochę pobawiłem się w nim konstrukcją i rymami... Dlatego zależało mi na ocenie, dziękuję.

W ogóle dzięki za Twój czas dzisiaj \o/
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#4
No i proszę! Bart w formie romantycznej [ tak, tak, sprawdziłam w Kawiarence jak Cię zwą, chłopie ]. Chwali się dobre wiersze płci mi przeciwnej, bo wszystkie, z którymi się do tej pory zetknęłam (tego typu), były jakieś naprawdę nieporadne...

Twój rzeczywiści jest bardzo emocjonalny, mimo iż niewątpliwie sporo kosztowało Cię logiczne zestawianie rymów. Do tego też trzeba chłodnego podejścia, a mimo to udało Ci się zachować to wszystko, co kojarzy mi się z młodzieńczą burzą hormonów. Oczywiście, w najlepszym tego słowa znaczeniu! ^^

Aha, wiem, że tam potrzebne Ci to było do rymów, jednakże ta "skóra" w pierwszym wersecie wydaje mi się taka... anatomiczna sensu stricto. Trochę mało w niej tego romantyzmu, w porównaniu z całą resztą. Delikatną i subtelną.

Wiesz, podobają mi się Twoje wiersze. Szkoda, że nie mam tyle czasu na nie wszystkie [ wszystko po kawałeczku... ]. Najchętniej, to siąść i czytać...

^^
Odpowiedz
#5
Root powie tylko że masz potencjał aby wydać tomik własnych wierszy , wiersz jest piękny i prze uroczy pozdrawiam .
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
#6
Dzięki Alf. Tomik się ukazał niedawno, w wersji papierowej i elektronicznej. Wkrótce do pobrania na Inku, ale ciii....
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Świetny erotyk, najwyższa ocena
Odpowiedz
#8
Dzięki za vibe Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości