Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje niezbędne do życia
#1
Znaleziono nowe dowody w sprawie śmierci księżnej Diany. Istnieją przypuszczenia, że zamachu na księżną Walii dopuścił się były żołnierz brytyjskich sił zbrojnych. Policja bada nowe informacje w tej sprawie, gdzie najnowszymi dowodami są odkryta podczas odkurzania komnaty księżnej płyta “Duran Duran” pod tytułem “Big Thing” oraz jabłko, co zdradzałoby, że ofiara przewidywała uprzednio zaplanowane, ukierunkowane na nią działanie. Kolejna poszlaka to zauważone otarcie sklepienia u spodu wiaduktu w kształcie rozpostartej ludzkiej sylwetki. Zeznanie składał w Komisariacie Centralnym John Pete Meedow, pracownik służb drogowych.
- Jesteśmy wyjątkowo poruszeni sytuacją - zaczął. - Okazuje się, że technologia ciśnieniowego mycia ulic nie zdaje egzaminu. Szczęście w nieszczęściu, jak mawiają, ale dzięki temu zobaczyliśmy stary ślad, niby odciśniętą postać trzymającą w ręku pistolet.
- O czym pomyślał pan w pierwszej chwili?
- Nie miałem żadnych wątpliwości - dodał. - Chodziło o księżną Dianę.
Przesłuchany przez Służbę Antycznych Spraw (SAS), sierżant Mat Simond oświadcza, że tamtego dnia przebywał co prawda w Paryżu, ale bawił na salonach.
- Moje alibi jest niepodważalne - mówił z przejęciem. - Dzwoniłem nawet tamtego dnia do matki, szukając pomocy na zgagę, której nabawiłem się maczając czekoladki w majonezie. Miała wtedy rację, bombonierka była przeterminowana. O!, proszę, akurat mam przy sobie billing z tamtego dnia. - Schował zawiniątko. - Jest mi niezmiernie przykro z powodu księżnej, kierowca mógł nie skręcać tak nerwowo prosto w ścianę, z powodu byle prostopadłego strzału w silnik. Przekazano mi także informacje o płycie - zakończył. - To straszne.
Nowa wiadomość wstrząsnęła opinią publiczną. Jak na razie wszystkie przypuszczenia są równie prawdopodobne. Zakwestionowano małostkowość funkcjonariuszy Sumiennych Akcji Specjalnych (SAS), a tym samym sam trzon istoty grupy rządzącej. Zbliżają się wybory, w Egipcie sytuacja jest napięta.
- Co za meksyk! - skomentował ją plażowicz z Gdyni.
Nie ma czasu do stracenia. Zostańcie z nami przy teleekranie, bo już za chwilę: pogoda, a w niej o ruchach chmur i temperaturze (na wstępie odradzamy spacer), dalej sport i sensacyjne doniesienie o stanie tkanki tłuszczowej sędziego piłki nożnej, a na koniec rzut oszczepem. Teraz, w przerwie, przebój lata: “I’m sexy and I know it!”
Odpowiedz
#2
Big Grin na wstepie zaczynam od przeboju lata , który uwieeeelbiam Smile a dalej... pomyslałąm sobie ,"znowu smęt jakiś : informacje niezbędne do życia" po Twoich używkach Vyso - znudziły mnie Smile , sora duża. Jednakoż intryguje mnie Twoje pióro więc czytam Cię i sporadycznie się zawodzę .

Ubawiły mnie do łez te informacje rzeczywiście niezbędne do życia , powagaaaaa Big Grin

Cytat:otarcie sklepienia u spodu wiaduktu w kształcie rozpostartej ludzkiej sylwetki.
nie wiem czy otarcie, może pozostawic, aż tak duży i wyrazisty ślad, ale brzmi ciekawie

Cytat: zgagę, której nabawiłem się maczając czekoladki w majonezie
hahhahha zajebiste połaczenie , chociaż ja miewam podobne, jak np jabłka z musztardą Smile . I dlaczego on mamy nie sluchał,ehh , a mówiła. Po prostu przednie Big Grin
Cytat: Dzwoniłem nawet tamtego dnia do matki
Cytat:O!, proszę, akurat mam przy sobie billing z tamtego dnia
uroczy drogowiec hahahah
Cytat: kierowca mógł nie skręcać tak nerwowo prosto w ścianę, z powodu byle prostopadłego strzału w silnik. Przekazano mi także informacje o płycie - - To straszne.
umarłam po tym Smile



Smile
dzięki , rozbawiłes mnie jak dawno nikt

pozd/m


nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
#3
Pięknie podana papka dziennikarska, która w sumie bardziej niż do publicystyki nadawałaby się do miniaturek, ale w sumie nie ma to większego znaczenia.
Moim ulubionym wątkiem jest płyta Duran Duran i oczywiście wypowiedź Mata Simonda, jego biling, który akurat miał pod ręką i tekst o "byle prostopadłym strzale w silnik".
Komentarz plażowicza z Gdyni też jak najbardziej na czasie Smile Dużo przyjemnych smaczków. Tekst jest krótki, ale inteligentny, co widać od pierwszej do ostatniej linijki.
Więc 5/5 ode mnie.
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości