II turniej szachowy
#46
Kurze, a ja znowu w pracy byłem. Pomysł Xorreza co by się osobiście poumawiać jest jak dla mnie całkiem niezły. I poszedłbym na niego.
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz
#47
Dobra, tak zróbmy, niech się rywale grupowi umawiają indywidualnie, a potem niech mi wyniki na pw poślą. W grupie każdy z każdym. W przypadku takiej samej ilości wygranych, dogrywka.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#48
Black Moon i ja zagraliśmy jeszcze wczoraj. Wyślę Ascexowi PW, ale jeśli nic z tego nie będzie, Black Moon wygrał. (Dwadzieścia minut miał przewagę - król i dwie wieże przeciw królowi, unieruchomionemu pionkowi, jednej wieży i jednemu skoczkowi. Dobra gra, będę go obserwował. :])
"- Jak to się mogło stać!? - wrzasnął spiczasty kapelusz."
Odpowiedz
#49
A jak w końcu gramy? Bo widzę jakieś grupy i widzę też jakieś pary. Big Grin
Zgubiłem się, wybaczcie.
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#50
Tak oTongue
Grupa A: Loghaire, Black Moon, Ascex Grupa B: Haniel, Mirrond, Quirinnos Grupa C: Szaden, Modzio, Lyssa Grupa D: Fiteł, Kelin, Xorrez

Każdy z każdym z grupy, w przypadku takiej samej ilości zwycięstw - dogrywka.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#51
Lyssa - cytra101 czekam na propozycje / ostatnio tylko przegrywam /
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#52
co wy na to by tak odnowić kwestie turnieju szachowego? Jest ktoś chętny zagrać ? : -)
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#53
Ja jestem za ^^
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości