Gra o Tron
#1
Witam.

Od pewnego czasu oglądam serial ,,Gra o Tron" na HBO. Niestety, nie będe mógł obejrzeć reszty odcinków gdyż wyjeżdżam na obóz przetrwania na cztery tygodnie. Możliwe że któryś z forumowiczów czytał książke. Jeśli tak mógł by mi może powiedzieć czy Starkowie wygrają bitwe z Lanisterami. Tą która nastąpiła po uwięzieniu Starka.
Szukałem streszczeń, oraz odpowiedzi lecz nic nie znalazłem. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Lols, a jak wrócisz nie możesz tego obejrzeć albo przeczytać całej książki? Jak teraz Ci ktoś powie, to wydaje mi się, że popsuje Ci to radość z oglądania/przeczytania.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#3
I popsuje radość innym, którzy są w trakcie oglądania/czytania. ;>
Po spoilery to na priwa uderzaj do ludzi, a nie na forum. Tongue
Odpowiedz
#4
Buhahahaha.. co to za pytanieBig Grin? NIE MA SPOJLERA!!! Polecam samemu przeczytać cały cykl. Wbrew pozorom wciąga niczym chodzenie po bagnach.
Jgbart, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=4LY-n9nx5...re=related

Necronomicon " Possesed Again" \m/
Necrophobic "Hrimthursum" \m/

EVERYONE AGAINST EVERYONE - CHAOS!
Odpowiedz
#5
Ale przecież możesz sobie obejrzeć odcinki online.
Możesz też przeczytać ebooka. Ja tak zrobiłam z Grą o tron, ale Stracie królów już sobie kuiłam. Na dniach dotrze.

Książka i serial są warte tego żeby poznać je osobiście, a nie z opowiadań. Wink
Odpowiedz
#6
No kurczę, właśnie chciałam też to napisać. Można zawsze w necie poszukać. Wink Ja tak robię z pamiętnikami wampirów. Ściągam odcinki, albo online oglądam. Wink
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#7
Ahh robi się ciekawie. Został tylko jeden odcinek Sad I potem czekanie do wiosny na sezon 2.
Odpowiedz
#8
Ciekawie to mało powiedziane, ale ma pewien niedosyt:

- bitwa z Tyrionem wyglądała inaczej. A tu dostał w łeb na początku i tyle z walki.
- rozmowa Cat z chorążym też lepiej przedstwiona w książce.

Za to ostatnia scena kapitalna.
Odpowiedz
#9
Ja do książki nie przyrównuję, bo nie czytałem Smile Poczytam sobie w oryginale przed drugim sezonem Wink

Boromir (Big Grin) nie żyje Sad
Odpowiedz
#10
Ale kapitalnie odegrał tę scenę. Wogóle podobała mi się jego gra w całym sezonie. Oszczędna mimika, ale dla mnie porywająca.
Osobiście liczę na Glob, dla niego albo Irons'a Big Grin

Ale serial stracił gwiazdę. Liczę na to, że zatrudnią kogoś znanego do roli Brienne albo Stannisa.
No i zbliżamy się do momentu (choć to dopiero pewnie w III sezonie nastąpi), kiedy do rangi błównego bohatera urośnie Jaime Smile

BTW czy ten temat nie pasuje bardziej do kawiarenki?
Odpowiedz
#11
W tej chwili go tak przerobiliśmy, że pewnie masz rację Smile
Odpowiedz
#12
Chyba jednak może zostać. Może jeszcze ktoś się dołączy i dyskusja się rozwinie.

Założyciel coś się nie odzywa, więc chyba już wyjechał na obóz Tongue Wątpię, że znajdzie kogoś, kto streści mu dokładnie pozostałe odcinki. Za dużo wątków. A opowieść w kilku zdaniach sprawi, że GoT straci cały klimat Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości