Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy słyszysz jak wybrzmiewa?
#1
wychodzimy z siebie
jak saksofon każe
łuszczymy naskórek stajemy się
kimś innym

by pozostać sobą
zapinamy się na klamerki
wbijamy agrafki w tektoniczne
płyty gramofonowe

w tle pianino skacze
jakby chciało z górnej półki
słoik naszych najskrytszych
perełek wziąć do gry w dunie

pod kontrabasem leży płaszcz
zrzucona stara koncepcja
bo nie da się zatrzymać
naturalnej melodii zmian
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#2
przypodobanie drugiej personie? czynienie gestow, rzeczy, ktore niekoniecznie moglyby sprawic doglebną frajde obojgu? , ale jednak sie dzieja ...poniewaz mimo wszytko sprawiaja przyjemnosć i rozsypuja sie perełki pieknie , wszedzie?
no i mamy finał, ktory gdyby powtorzyc bedzie równie perlisty jednak zawsze inny? ....?

bo tak jakos jazzowo to zaszyfrowales, frywolnie wbileś w muzyke obraz dwojga kochanków...

czyż tak?


(w zatrzymaniu R nawiało ; ) )
nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
#3
nie wiem co mogę powiedzieć. bardzo obrazowo. wszystko dało by rade namalować. dziwne trudne obrazy wpływające na podświadomość. i do tego tak muzycznie. mundek131 ładnie powiedział "jazzowo" idealnie dobrane słowo w tym wypadku. "łuszczymy naskórek stajemy się kimś innym" perełkaSmile nie mam nic do dodania mój ulubiony wiersz ostatnioSmile
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#4
Dzięki Tajm, Brachu, za pozytywne słowa :-) i za 'jazzowo' Mundkowi też :-)
Pozdrawiam
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości