Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodź, naszkicuję nas
#1
.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#2
Leksju, taki średniaczek. Poprzednie (w chronologii mojego czytania) romantico Ci wyszło bardzo pięknie, a tu znowuż się do kogoś zwracasz i choć pomysł niezmiernie oryginalny, a sam tytuł ślicznie przykuwa uwagę, to aż gorzko mi czytać zwroty typu "nie omijam nic", "tors herosa", "ty i ja" x razy. Plus ten światłocień na sercu daje bardzo oryginalną metaforę, ale ponieważ wyobrażam sobie, co sobie wyobrażasz, to już sama nie wiem. Big Grin

Ale nie da się nie zaznaczyć, że pierwsza strofa bardzo śliczna. Smile

Trójczyna, bejbe. Rusz głową, bo umiesz! Angel
Odpowiedz
#3
Będę walczyć o tego trójeczkowego stworka, Bellenisławo! Dziękuję Ci ślicznie za komentarz Heart
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#4
Poezja spraw codziennych.

Lubię poezję codzienności. Dobrze jest czasem pomyśleć, że nie wszyscy w szaleństwo popadli.
Odpowiedz
#5
Tylko małą uwaga językowa:
(28-05-2016, 12:40)Lexis napisał(a): Poprowadzę prostą - horyzont - przez naszą kartkę,
szarawą, co zwykłeś trzymać na specjalne okazje.
Wyraz ten odnosi się do "kartki" a więc powinno być (kartkę)

(28-05-2016, 12:40)Lexis napisał(a): Wędruję dalej po wzniesieniach torsu herosa,
słyszę ujmujący śmiech w okolicach pępka.
Szybkim ruchem nanoszę szkicowe krechy...

Niebezpieczne wędrówki Big Grin
Odpowiedz
#6
(17-12-2016, 14:40)Gunnar napisał(a):
(28-05-2016, 12:40)Lexis napisał(a): Wędruję dalej po wzniesieniach torsu herosa,
słyszę ujmujący śmiech w okolicach pępka.
Szybkim ruchem nanoszę szkicowe krechy...

Niebezpieczne wędrówki Big Grin
Dlaczego niebezpieczne? Normalne. Poezja codzienności składa się z takich właśnie wędrówek.
Odpowiedz
#7
Co to by było za życie bez odrobiny niebezpieczeństwa? Tongue
Na początku nie byłam przekonana do sformułowania tors herosa. Teraz mam ochotę je wykreślić. Jednak odwoływanie się w wierszach do mitologii, mimo całego zamiłowania do niej, to nie moje klimaty.
Za usterkę językową mi wstyd. Bardzo wstyd. Się nie powtórzy.
Dzięki i pozdrawiam
Heart
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości